Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater aan het Spui
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Thalia Theater
IJmuiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Musis
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Agora Theater Druten
Druten
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Luxor Live
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Atak
Enschede
Witte Theater
IJmuiden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Mezz
Breda
Mezz
Breda
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C. Den Herd
Bladel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Koningstheater
's-Hertogenbosch
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
AFAS Circustheater
Scheveningen
Witte Theater
IJmuiden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
dinsdag 19 mei 2009
20:30
John Buijsman - BUK
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
Goudse Schouwburg, Gouda
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
woensdag 20 mei 2009
20:15
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Veste, Delft
20:15
Kommil Foo
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Karin Bloemen - Overgang
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater aan het Spui, Den Haag
Leon van der Zanden - Cola
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Thalia Theater, IJmuiden
20:30
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Vrouw Holland - Het Beste van 10 jaar Vrouw Hollan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
John Buijsman - BUK
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Silvester Zwaneveld
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Theo Maassen - Zonder Pardon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Musis, Arnhem
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
20:15
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Oosterpoort, Groningen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Agora Theater Druten, Druten
donderdag 21 mei 2009
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Jandino Asporaat - Buena Vista
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kees Torn - Einde Verhaal
Parktheater, Eindhoven
Hans Teeuwen
Luxor Live, Arnhem
Footloose
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Gigant, Apeldoorn
Vincent Geers - Overdaad
Gigant, Apeldoorn
Kommil Foo
Flint, Amersfoort
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
Anuar - Ongeremd
De Maaspoort, Venlo
20:15
Marc-Marie Huijbregts / Paul Groot
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Bob McLaren / Bram van der Velden / MC Tim Ward
Atak, Enschede
vrijdag 22 mei 2009
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Witte Theater, IJmuiden
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
Guido Weijers - Axestos
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angs
Theater aan de Schie, Schiedam
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kees Torn - Einde Verhaal
Schouwburg Almere, Almere
Leon van der Zanden - Cola
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Teeuwen
Mezz, Breda
Hans Teeuwen Zingt
Mezz, Breda
Jochem Myjer
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann - Familyman
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Waan
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
zaterdag 23 mei 2009
John Buijsman - BUK
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Kleinkunstkeuken De Kip
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Niet Schieten!
Theater de Tobbe, Voorburg
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Kampanje, Den Helder
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater de Bussel, Oosterhout
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochem Myjer
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Het Uur van de Prutser
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Familyman
Kennemer Theater, Beverwijk
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Kleinkunstkeuken De Kip
Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Cola
C.C. Den Herd, Bladel
zondag 24 mei 2009
Herman Finkers - Na de Pauze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul Haenen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
maandag 25 mei 2009
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Parktheater, Eindhoven
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 26 mei 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Lievekamp, Oss
Dolf Jansen - Altijd Verder (try-out)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anuar - Ongeremd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Schudden - Ruis
Theater aan de Schie, Schiedam
Kommil Foo
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Por Dios
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Acda en de Munnik - Spelen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Guido Weijers - Axestos
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Overgang
Goudse Schouwburg, Gouda
Footloose
De Maagd, Bergen op Zoom
Kees Torn - Einde Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Agora Theater Druten, Druten
Theo Maassen - Zonder Pardon
AFAS Circustheater, Scheveningen
woensdag 27 mei 2009
Dames voor na Vieren - Binnenstebuiten
Witte Theater, IJmuiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Theater De Lievekamp, Oss
Anuar - Ongeremd
Theater Bellevue, Amsterdam