Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
So What!
Gouda
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Zaantheater
Zaandam
Vredenburg
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Beatrix Theater
Utrecht
Beatrix Theater
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Bloomingdale
Bloemendaal
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
22:00
So What!
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
vrijdag 23 mei 2008
20:15
Tineke Schouten
Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:00
Roy Aernouts
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Jörgen Raymann
Zaantheater, Zaandam
20:30
Jhanna Houweling
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Herman Finkers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Finalisten Leids Cabaret Festival
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Enge Buren
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Droog Brood
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Lama's
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij
Theater Zuidplein, Rotterdam
zaterdag 24 mei 2008
20:15
Tineke Schouten
Spant!, Bussum
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:30
Kleinkunstkeuken De Kip
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Kasper van Kooten
Theater de Tobbe, Voorburg
20:15
Herman Finkers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eric van Sauers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Droog Brood
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Lama's
Chassé Theater, Breda
zondag 25 mei 2008
20:30
Octavia
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Herman Finkers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eric van Sauers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 26 mei 2008
Reinder van der Naalt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 27 mei 2008
20:15
Sara Kroos
Diligentia, Den Haag
Reinder van der Naalt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Javier Guzman
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jan Jaap van der Wal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Lama's
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
25 jaar Hans Liberg
Chassé Theater, Breda
woensdag 28 mei 2008
20:15
Sara Kroos
Diligentia, Den Haag
20:15
Javier Guzman
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Eric van Sauers: Smulpapen
Chassé Theater, Breda
20:15
C3
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Ata
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 29 mei 2008
Sara Kroos
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Herman van Veen - Nederlandse tournee
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eric van Sauers
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Claudia de Breij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Ata
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 30 mei 2008
20:30
Sjaak Bral
Theater de Tobbe, Voorburg
Sara Kroos
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jörgen Raymann: Nummer 13866
Chassé Theater, Breda
20:30
Jan Jaap van der Wal
Chassé Theater, Breda
20:00
Herman van Veen - Nederlandse tournee
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
zaterdag 31 mei 2008
20:30
Sjaak Bral
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Plien & Bianca: Wie dan allemaal...
Chassé Theater, Breda
20:30
Jan Jaap van der Wal
Chassé Theater, Breda
20:00
Herman van Veen - Nederlandse tournee
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Finalisten Leids Cabaret Festival
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
maandag 02 juni 2008
Najib Amhali
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Eric van Sauers
Diligentia, Den Haag
dinsdag 03 juni 2008
Najib Amhali
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
Eric van Sauers
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Acda en de Munnik
Chassé Theater, Breda
woensdag 04 juni 2008
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Herman Finkers
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Ashton Brothers: Charlatans - een medicine show
Chassé Theater, Breda
Acda en de Munnik
Chassé Theater, Breda
donderdag 05 juni 2008
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Lebbis
So What!, Gouda
20:15
Karin Bloemen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Herman Finkers
Zaantheater, Zaandam
De Lama's
Vredenburg, Utrecht
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Ashton Brothers: Charlatans - een medicine show
Chassé Theater, Breda
vrijdag 06 juni 2008
Sara Kroos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Herman Finkers
Zaantheater, Zaandam
20:30
C3: 3D
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Ashton Brothers / The Charlatans
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
zaterdag 07 juni 2008
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 09 juni 2008
Najib Amhali
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 10 juni 2008
Najib Amhali
Beatrix Theater, Utrecht
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
woensdag 11 juni 2008
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
donderdag 12 juni 2008
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 13 juni 2008
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
zaterdag 14 juni 2008
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
donderdag 19 juni 2008
20:15
Ashton Brothers
Diligentia, Den Haag
vrijdag 20 juni 2008
20:15
Ashton Brothers
Diligentia, Den Haag
zaterdag 21 juni 2008
20:15
Ashton Brothers
Diligentia, Den Haag
vrijdag 22 augustus 2008
Brigitte Kaandorp / Cor Bakker
Bloomingdale, Bloemendaal
donderdag 04 september 2008
20:30
Wim Helsen
Theater de Tobbe, Voorburg
vrijdag 05 september 2008
22:00
Yes Gouda Jazz
So What!, Gouda
20:30
Katinka Polderman
Theater PePijn, Den Haag
20:00
A Night of Comedy
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal