Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Werftheater
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Werftheater
Utrecht
15:00
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:30
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:30
Zaantheater
Zaandam
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Chassé Theater
Breda
De Oosterpoort
Groningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
donderdag 20 maart 2008
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival deel 2
Theater De Boerderij, Huizen
Iwein Segers / Ter Bescherming van de Jeugd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Anuar
Theater De Veste, Delft
20:30
Theatergroep Oeloek
Theater PePijn, Den Haag
Claudia de Breij
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Sara Kroos
Twentse Schouwburg, Enschede
20:15
Paul Haenen
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 21 maart 2008
20:30
Girls Comedy Night
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Paul Haenen
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Bert Visscher
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Hetty Heyting
Theater PePijn, Den Haag
Veldhuis & Kemper
Theaterhotel Almelo, Almelo
zaterdag 22 maart 2008
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Droog Brood
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Reinder van der Naalt
Spant!, Bussum
20:30
Hetty Heyting
Theater PePijn, Den Haag
Robbert Jan Proos
Werftheater, Utrecht
20:15
Eric van Sauers
Zaantheater, Zaandam
zondag 23 maart 2008
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Purper
Theater Gooiland, Hilversum
Robbert Jan Proos
Werftheater, Utrecht
maandag 24 maart 2008
15:00
Jacquelien de Savornin Lohman
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 25 maart 2008
Theo Maassen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Bert Visscher
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Finalisten Leids Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sara Kroos
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Herman Finkers
Twentse Schouwburg, Enschede
woensdag 26 maart 2008
20:30
Theo Maassen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Wouter Deprez: Eelt
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Bert Visscher
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Acda en de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Finalisten Leids Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Richard Groenendijk
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Eric van Sauers
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Herman Finkers
Twentse Schouwburg, Enschede
De Lama's
Zaantheater, Zaandam
De Lama's
Zaantheater, Zaandam
donderdag 27 maart 2008
20:30
Theo Maassen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Comedy Explosion
Paard, Den Haag
20:00
Storm - Open Podium voor Aanstormend Theatertalent
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Claudia de Breij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Bert Visscher
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Rooyackers, Kamps en Kamps
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Acda en de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Finalisten Leids Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Arno van der Heyden
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Anuar
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Samba Schutte
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Herman Finkers
Twentse Schouwburg, Enschede
20:30
Droog Brood
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 28 maart 2008
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Nieuwe Snaar
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
Anuar
Flint, Amersfoort
20:30
cabaret
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Tineke Schouten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jetty Mathurin
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Richard Groenendijk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Bert Visscher
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Ernst van der Pasch
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Arie en Silvester
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Acda en de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Finalisten Leids Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Gino Sancti
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Herman Finkers
Twentse Schouwburg, Enschede
zaterdag 29 maart 2008
20:15
Van Muiswinkel en Van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
20:00
Tineke Schouten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Ernst van der Pasch
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Finalisten Leids Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Gerry Zakenvrouw / Johnny Hoogovens / S.T. Nelles
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Herman Finkers
Twentse Schouwburg, Enschede
20:30
Vrouw Holland
Zaantheater, Zaandam
zondag 30 maart 2008
16:00
Tineke Schouten
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
C3
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Gerry Zakenvrouw / Johnny Hoogovens / S.T. Nelles
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Herman Finkers
Twentse Schouwburg, Enschede
maandag 31 maart 2008
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 april 2008
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Karin Bloemen
Spant!, Bussum
20:15
Droog Brood
Theater De Veste, Delft
20:00
Reijn en Goed
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 02 april 2008
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival
Chassé Theater, Breda
Droog Brood
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Klaas van der Eerden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
De Open Dichtshow
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk