Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater Carrousel
Ommen
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Koningshof
Maassluis
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Martiniplaza
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Ludens
Voorburg
20:15
BaronTheater
Opende
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Idea
Soest
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
Sense
Dokkum
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agnietenhof
Tiel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Figi Theater
Zeist
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Munttheater
Weert
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Podium Hoge Woerd
De Meern
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Beneluxtheater
Berlicum
Theater Sneek
Sneek
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Idea
Soest
Het Postkantoor
Bovenkarspel
vrijdag 27 september 2019
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Carrousel, Ommen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Jan van Besouw, Goirle
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Posttheater, Arnhem
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Koningshof, Maassluis
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Fransche School Culemborg, Culemborg
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Edson Da Graça - Wakker
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Lama's
Martiniplaza, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Posthuis Theater, Heerenveen
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Swanla Theater, Zevenhuizen
zaterdag 28 september 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
Sara Kroos - Verte
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Max van den Burg - Paasbest
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
BaronTheater, Opende
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theaterhotel Almelo, Almelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Idea, Soest
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Aan de Slinger, Houten
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Sense, Dokkum
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theaterpand Weesp, Weesp
De Patrizanen - Het leven an sich
Singer Theater, Laren
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Maagd, Bergen op Zoom
zondag 29 september 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Paul Merton
Meervaart, Amsterdam
20:30
Liza Treyger
Boom Chicago, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
dinsdag 01 oktober 2019
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
woensdag 02 oktober 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Agnietenhof, Tiel
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Ervaring
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Howard Komproe - Life On Stage
Flint, Amersfoort
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater de Schalm, Veldhoven
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
De Patrizanen - Het leven an sich
Figi Theater, Zeist
20:00
De Lama's
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Cabarestafette
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
donderdag 03 oktober 2019
20:00
Urbanus
Munttheater, Weert
20:15
Ton Kas - Best of Ton
Cultura, Ede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Groot Succes 2
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Podium Hoge Woerd, De Meern
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Beneluxtheater, Berlicum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Sneek, Sneek
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Schattelijn, Geertruidenberg
Henry van Loon - Onze Henry
Schaffelaartheater, Barneveld
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Idea, Soest
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Het Postkantoor, Bovenkarspel