Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Pook
Oostknollendam
Pook
Oostknollendam
S.C.C. De Enck
Oirschot
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Witte Theater
IJmuiden
Theater Aan de Slinger
Houten
Martiniplaza
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater aan het Spui
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Doelen
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Martiniplaza
Groningen
Spant!
Bussum
C.C. Den Herd
Bladel
Compagnietheater
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Compagnietheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Warande
Turnhout
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
CK Theater
Roermond
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Maagd
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
De Maaspoort
Venlo
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
De Muze
Noordwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wilminktheater
Enschede
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
De Maagd
Bergen op Zoom
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Leest
Waalwijk
De Speeldoos
Vught
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Kom
Nieuwegein
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Schattelijn
Geertruidenberg
Twentse Schouwburg
Enschede
21:00
Atak
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 18 april 2009
20:30
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Tobbe, Voorburg
Ennio Marchetto
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wouter Deprez - Eelt
Scheldetheater, Terneuzen
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
S.C.C. De Ruchte, Someren
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
Jochem Myjer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ter Bescherming van de Jeugd - Het Beste Van..
Pook, Oostknollendam
Vincent Geers - Overdaad
Pook, Oostknollendam
Kristel Zweers - Ruig
S.C.C. De Enck, Oirschot
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Mark van de Veerdonk
Witte Theater, IJmuiden
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater Aan de Slinger, Houten
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Claudia de Breij - iClaudia
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Javier Guzman - Por Dios
Deventer Schouwburg, Deventer
John Buijsman - BUK
Theater aan het Spui, Den Haag
20:30
Rop Janze
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Waan
Kennemer Theater, Beverwijk
Van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen met Boedel
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Flint, Amersfoort
20:00
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Almere, Almere
Nathalie Baartman - Los
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Het Groot Niet Te Vermijden - Take Ten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 19 april 2009
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Doelen, Rotterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Theater De Lievekamp, Oss
Footloose
Martiniplaza, Groningen
Javier Guzman - Por Dios
Spant!, Bussum
Mark van de Veerdonk
C.C. Den Herd, Bladel
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
maandag 20 april 2009
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ennio Marchetto
Compagnietheater, Amsterdam
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 21 april 2009
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Theater de Schalm, Veldhoven
Ennio Marchetto
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Warande, Turnhout
20:15
Johan Goossens - A-Boom!
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Cola
CK Theater, Roermond
Footloose
Theater De Lievekamp, Oss
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Silvester Alone
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jan Jaap van der Wal - Jan Jaap van der Wal Zonder
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Schudden - Ruis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Ronald Goedemondt - Dedication
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Overgang
De Maagd, Bergen op Zoom
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
De Maagd, Bergen op Zoom
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 22 april 2009
Leon van der Zanden - Cola
De Poorterij, Zaltbommel
Pieter Derks - Waan
De Maaspoort, Venlo
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Footloose
Theater De Lievekamp, Oss
Kristel Zweers - Ruig
De Muze, Noordwijk
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - iClaudia
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Voor De Grap
Diligentia, Den Haag
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater De Veste, Delft
Hete vrede
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Eric van Sauers - Ridder
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Overgang
De Maagd, Bergen op Zoom
Acda en de Munnik - Spelen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ennio Marchetto
Flint, Amersfoort
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 23 april 2009
20:00
A Night of Comedy
Theater De Storm, Winterswijk
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater De Leest, Waalwijk
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
De Speeldoos, Vught
Mark van de Veerdonk - RANJANEUROSE
Markant Uden, Uden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Agnietenhof, Tiel
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Scheldetheater, Terneuzen
Silvester Zwaneveld
Theater de Kom, Nieuwegein
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Fulcotheater, IJsselstein
Lenette van Dongen - Nikè
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
John Buijsman - BUK
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Javier Guzman - Por Dios
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Leon van der Zanden - Cola
De Schattelijn, Geertruidenberg
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Twentse Schouwburg, Enschede
21:00
Chris van der Ende / Tricky Rick / Steven Stol / Jeffrey Spalburg
Atak, Enschede
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kristel Zweers
Theater PePijn, Den Haag
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Theo Maassen - Zonder Pardon
Chassé Theater, Breda
Guido Weijers - Axestos
Kennemer Theater, Beverwijk
Eric van Sauers - Ridder
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
De Kleine Komedie, Amsterdam