Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Twentse Schouwburg
Enschede
Kursaal Oostende
Oostende
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Kadans
Wuustwezel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Kadans
Wuustwezel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Toomler Theater
Amsterdam
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
11:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
De Rots
Antwerpen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Thalia Theater
IJmuiden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Werftheater
Utrecht
Victorie
Alkmaar
20:00
Amstelborgh
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
M-Lab
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Weijer
Boxmeer
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
17:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Veur Theater
Leidschendam
Kursaal Oostende
Oostende
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Omval
Diemen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
woensdag 16 juni 2010
Guido Weijers - Axestos
Twentse Schouwburg, Enschede
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Kursaal Oostende, Oostende
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 17 juni 2010
Cabarestafette
Twentse Schouwburg, Enschede
20:00
Vincent Geers - Onder Controle
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Kadans, Wuustwezel
vrijdag 18 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Wim Helsen - Het uur van de prutser
C.C. Kadans, Wuustwezel
zaterdag 19 juni 2010
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 20 juni 2010
16:00
Comedytrain - Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
zondag 27 juni 2010
11:00
Theater Piepmuis Dromen bij Piepmuis
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
donderdag 08 juli 2010
20:00
Brigitte Kaandorp / Cor Bakker
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
dinsdag 27 juli 2010
20:30
Bert Gabriels / Jeroen Leenders / Michael van Peel
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
zondag 01 augustus 2010
11:00
Theater Piepmuis Kabouter Wiebel en het ei
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zaterdag 07 augustus 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Speelman & Speelman
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Wakker in de stad
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
dinsdag 24 augustus 2010
20:15
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 25 augustus 2010
20:15
Youp van 't Hek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
zaterdag 28 augustus 2010
20:30
Youp van 't Hek
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
vrijdag 03 september 2010
Alex Agnew - More Human Than Human
De Rots, Antwerpen
20:30
Kees Torn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Soundos / Ygor
Werftheater, Utrecht
zaterdag 04 september 2010
20:30
Kees Torn
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Soundos / Ygor
Werftheater, Utrecht
zondag 05 september 2010
21:00
Huub Stapel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
woensdag 08 september 2010
20:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
Thalia Theater, IJmuiden
donderdag 09 september 2010
20:15
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Lebbis
Theater de Tobbe, Voorburg
vrijdag 10 september 2010
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Werftheater, Utrecht
zaterdag 11 september 2010
20:30
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Jasper Valstar / Lambert-Jan Koops / Patrick Meije
Effenaar, Eindhoven
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Werftheater, Utrecht
zondag 12 september 2010
Harry Glotzbach - El Niño
Victorie, Alkmaar
maandag 13 september 2010
20:00
Pablo Francisco
Amstelborgh, Amsterdam
dinsdag 14 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 15 september 2010
20:30
Brokstukken
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sanne Wallis de Vries
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
donderdag 16 september 2010
20:30
Brokstukken
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Toegift, Den Hoorn
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 17 september 2010
Night of Comedy - News of Comedy
Posttheater, Arnhem
20:30
Erris van Ginkel
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kees Torn
Werftheater, Utrecht
zaterdag 18 september 2010
20:30
Jeroen Leenders
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kees Torn
Werftheater, Utrecht
dinsdag 21 september 2010
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 22 september 2010
20:30
Jandino Asporaat
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Eric van Sauers
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 23 september 2010
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
M-Lab, Amsterdam
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Max Douw
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jan Jaap van der Wal & Rosa Ensemble - De kellner
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Eric van Sauers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater de Tobbe, Voorburg
vrijdag 24 september 2010
Harry Glotzbach - El Niño
Schouwburg Almere, Almere
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Joep Onderdelinden - Nat
De Weijer, Boxmeer
Veldhuis & Kemper
Theater De Veste, Delft
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Night of Comedy - News of Comedy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Niet Schieten!
Werftheater, Utrecht
20:00
Kristel Zweers - Ruig
Schouwburg Venray, Venray
zaterdag 25 september 2010
Ronald Snijders - Verkeerde Benen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Vincent Geers - Onder Controle (reprise)
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Veldhuis & Kemper
Theater De Veste, Delft
20:15
Leon van der Zanden
Diligentia, Den Haag
20:30
Micha Wertheim - Voor de Zoveelste keer
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Kamps En Kamps
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
17:30
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0 (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Oudejaars 2010
Het Veur Theater, Leidschendam
Alex Agnew - More Human Than Human
Kursaal Oostende, Oostende
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verric
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
A Night of Comedy
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Niet Schieten!
Werftheater, Utrecht
20:30
Roy Aernouts
Theater de Tobbe, Voorburg
dinsdag 28 september 2010
Joep Onderdelinden - Nat
Theater De Omval, Diemen
20:00
Youp van 't Hek
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 29 september 2010
20:15
Guido Weijers
Theater De Veste, Delft
20:30
Silvester
Theater PePijn, Den Haag