Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
De Kleine Kunst
Hengelo
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
Diligentia
Den Haag
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
Diligentia
Den Haag
Diligentia
Den Haag
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
20:30
De Kleine Kunst
Hengelo
20:30
De Kleine Kunst
Hengelo
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
De Kleine Kunst
Hengelo
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Kleine Kunst
Hengelo
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Spant!
Bussum
20:00
De Kleine Kunst
Hengelo
20:00
De Kleine Kunst
Hengelo
Diligentia
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
Diligentia
Den Haag
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Spant!
Bussum
21:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
Twentse Schouwburg
Enschede
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Kunst
Hengelo
Twentse Schouwburg
Enschede
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
21:00
De Kleine Kunst
Hengelo
20:00
Theater aan het Spui
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Paard
Den Haag
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Nighttown
Rotterdam
19:30
Nighttown
Rotterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
woensdag 26 maart 1997
20:00
Kamagurka
Diligentia, Den Haag
vrijdag 28 maart 1997
20:00
De Nieuwe Snaar
Diligentia, Den Haag
woensdag 29 oktober 1997
20:00
Jules Deelder
Diligentia, Den Haag
vrijdag 19 december 1997
20:00
Purper
Diligentia, Den Haag
woensdag 04 februari 1998
20:00
Bral & Bontebal
Diligentia, Den Haag
zaterdag 28 februari 1998
20:30
Freek de Jonge
De Kleine Kunst, Hengelo
vrijdag 10 april 1998
Kommil Foo
Diligentia, Den Haag
maandag 08 juni 1998
Theo Maassen
Diligentia, Den Haag
donderdag 17 september 1998
Lebbis en Jansen
Diligentia, Den Haag
dinsdag 13 oktober 1998
Brigitte Kaandorp
Diligentia, Den Haag
zaterdag 21 november 1998
20:00
Brood, Chabot & Deelder
Diligentia, Den Haag
donderdag 10 december 1998
20:00
Hans Liberg
Diligentia, Den Haag
donderdag 07 januari 1999
20:00
Hans Dorrestijn
Diligentia, Den Haag
vrijdag 12 februari 1999
20:00
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
zaterdag 15 mei 1999
Lebbis en Jansen
Theater de Purmaryn, Purmerend
vrijdag 12 november 1999
21:00
Andre Manuel
De Kleine Kunst, Hengelo
donderdag 13 januari 2000
Hans Teeuwen
Diligentia, Den Haag
vrijdag 28 januari 2000
21:00
Arie en Silvester
De Kleine Kunst, Hengelo
vrijdag 18 februari 2000
Kommil Foo
Diligentia, Den Haag
vrijdag 29 september 2000
Najib Amhali
Diligentia, Den Haag
vrijdag 06 oktober 2000
21:00
Eric van Sauers
De Kleine Kunst, Hengelo
zaterdag 14 oktober 2000
20:30
Arie en Silvester
De Kleine Kunst, Hengelo
zondag 15 oktober 2000
20:30
Arie en Silvester
De Kleine Kunst, Hengelo
woensdag 18 oktober 2000
Lebbis en Jansen
Diligentia, Den Haag
donderdag 26 oktober 2000
20:00
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
donderdag 16 november 2000
20:00
De Nieuwe Snaar
Theater De Veste, Delft
maandag 12 februari 2001
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 16 februari 2001
20:00
Jochem Myjer
De Kleine Kunst, Hengelo
dinsdag 10 april 2001
20:00
NUHR
Diligentia, Den Haag
dinsdag 09 oktober 2001
20:00
Jochem Myjer
De Kleine Kunst, Hengelo
21:00
Andre Manuel
De Kleine Kunst, Hengelo
woensdag 10 oktober 2001
21:00
Andre Manuel
De Kleine Kunst, Hengelo
zondag 11 november 2001
20:00
Youp van 't Hek
Theater de Schalm, Veldhoven
zaterdag 24 november 2001
Hans Teeuwen
Twentse Schouwburg, Enschede
dinsdag 11 december 2001
20:00
Youp van 't Hek
Spant!, Bussum
vrijdag 01 februari 2002
20:00
Howard Komproe
De Kleine Kunst, Hengelo
vrijdag 08 februari 2002
20:00
Jan Jaap van der Wal
De Kleine Kunst, Hengelo
donderdag 21 maart 2002
Hans Teeuwen
Diligentia, Den Haag
dinsdag 16 april 2002
20:00
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Diligentia, Den Haag
vrijdag 19 april 2002
21:00
Guido Weijers
De Kleine Kunst, Hengelo
vrijdag 07 juni 2002
Kommil Foo
Diligentia, Den Haag
maandag 11 november 2002
20:00
Youp van 't Hek
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 11 december 2002
20:00
Youp van 't Hek
Spant!, Bussum
woensdag 15 januari 2003
21:00
Freek de Jonge
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 16 januari 2003
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 08 maart 2003
20:30
Klaas van der Eerden
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 30 mei 2003
21:00
Andre Manuel
De Kleine Kunst, Hengelo
zondag 09 november 2003
Hans Teeuwen
Twentse Schouwburg, Enschede
dinsdag 11 november 2003
20:00
Youp van 't Hek
Theater De Leest, Waalwijk
woensdag 12 november 2003
20:00
Bert Visscher
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 18 november 2003
20:15
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 25 november 2003
21:00
Vincent Bijlo
De Kleine Kunst, Hengelo
vrijdag 19 december 2003
20:00
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 26 december 2003
Lebbis en Jansen
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 02 januari 2004
21:00
Bram Vermeulen
De Kleine Kunst, Hengelo
woensdag 07 januari 2004
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 14 januari 2004
Najib Amhali
De Kleine Kunst, Hengelo
vrijdag 23 januari 2004
Youp van 't Hek
Twentse Schouwburg, Enschede
dinsdag 10 februari 2004
21:00
Jochem Myjer
De Kleine Kunst, Hengelo
woensdag 11 februari 2004
21:00
Jochem Myjer
De Kleine Kunst, Hengelo
21:00
Jochem Myjer
De Kleine Kunst, Hengelo
vrijdag 13 februari 2004
20:00
De Nieuwe Snaar
Theater aan het Spui, Den Haag
donderdag 19 februari 2004
Kommil Foo
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 11 maart 2004
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 17 maart 2004
Finalisten Leids Cabaret Festival
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zondag 21 maart 2004
20:15
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 30 maart 2004
Jan Jaap van der Wal
Diligentia, Den Haag
dinsdag 20 april 2004
Jan Jaap van der Wal
Schouwburg Hengelo, Hengelo
maandag 26 april 2004
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 08 mei 2004
20:00
Guido Weijers
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 19 mei 2004
20:00
Leon van der Sanden
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 20 mei 2004
20:00
Javier Guzman
Diligentia, Den Haag
vrijdag 18 juni 2004
20:15
Dolf Jansen
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 30 september 2004
Najib Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
zaterdag 09 oktober 2004
20:15
Sara Kroos
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 11 oktober 2004
20:00
Youp van 't Hek
De Muze, Noordwijk
zaterdag 16 oktober 2004
20:00
NUHR
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 28 oktober 2004
20:00
Droog Brood
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 11 november 2004
Youp van 't Hek
Schaffelaartheater, Barneveld
donderdag 18 november 2004
20:00
Kamagurka & Jules Deelder
Paard, Den Haag
maandag 06 december 2004
Lebbis en Jansen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 15 december 2004
20:00
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
woensdag 22 december 2004
20:00
Comedytrain
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 23 december 2004
Lebbis en Jansen
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 06 januari 2005
20:30
Enge Buren
Groene Engel, Oss
donderdag 13 januari 2005
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
dinsdag 18 januari 2005
20:15
Javier Guzman
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 10 februari 2005
20:00
Club Comedy
Patronaat, Haarlem
20:00
Kamagurka
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Lebbis
Diligentia, Den Haag
zondag 13 februari 2005
20:00
Jörgen Raymann
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 17 februari 2005
19:30
Raymann is laat
Nighttown, Rotterdam
donderdag 24 februari 2005
19:30
Raymann is laat
Nighttown, Rotterdam
zaterdag 26 februari 2005
20:00
Arie en Silvester
Markant Uden, Uden
woensdag 09 maart 2005
20:00
Arie en Silvester
Schouwburg Hengelo, Hengelo
woensdag 23 maart 2005
20:00
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 25 maart 2005
20:00
Dolf Jansen
Theater de Griffioen, Amstelveen
zaterdag 26 maart 2005
20:00
Dolf Jansen
Theater de Griffioen, Amstelveen
donderdag 31 maart 2005
20:30
R.O te Paard
Paard, Den Haag
vrijdag 01 april 2005
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Hengelo, Hengelo