Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
MIDI Tilburg
Tilburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Lakei
Helmond
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultura
Ede
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Capitole
Gent
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Agora Theater Druten
Druten
20:00
't Getouw
Mol
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Tivoli
Utrecht
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Concordia
Enschede
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Singer Theater
Laren
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Partycentrum De Meijert
Mijdrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Effenaar
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Eendracht
Gemert
De Cultuurwerf
Vlissingen
Capitole
Gent
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
C.C. Evergem
Evergem
Bon theater
Medemblik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Capitole
Gent
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Deventer Schouwburg
Deventer
De Maagd
Bergen op Zoom
Capitole
Gent
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Berchem
Berchem
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Beun
Heiloo
vrijdag 23 april 2010
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Charlatans
Scheldetheater, Terneuzen
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wilko Terwijn - Enig In Zijn Soort
MIDI Tilburg, Tilburg
20:30
hassan's angels | hoop, gezeik en liefde
Meervaart, Amsterdam
20:15
veldhuis & kemper | we moeten praten
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedytrain
Lakei, Helmond
Daniël Arends
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Altijd Verder
Kennemer Theater, Beverwijk
Speelman & Speelman - Thuis
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Kamagurka - Kamagurka Geneest
De Oosterpoort, Groningen
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Cultura, Ede
20:15
Carolien Borgers: Makkelijk Praten
Catharinakapel, Harderwijk
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Capitole, Gent
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Roué Verveer - Mans Genoeg
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Freek de Jonge - De hel van het noorden
't Getouw, Mol
zaterdag 24 april 2010
20:30
Alkemade en Bloemen - Wij willen ook naar huis
Werftheater, Utrecht
20:00
Freek de Jonge
Tivoli, Utrecht
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Theater Gooiland, Hilversum
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Theater Concordia, Enschede
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Swanla Theater, Zevenhuizen
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Guido Weijers - Axestos
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eric van Sauers - Ridder
Singer Theater, Laren
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hete vrede
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Speelman & Speelman - Thuis
Partycentrum De Meijert, Mijdrecht
Sara Kroos - Boheems
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Lindenberg Theater, Nijmegen
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Freek de Jonge
Effenaar, Eindhoven
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
De Eendracht, Gemert
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Cultuurwerf, Vlissingen
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Capitole, Gent
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Javier Guzman - Por Dios
C.C. Evergem, Evergem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Bon theater, Medemblik
Daniël Arends
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Kristel Zweers - Ruig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 25 april 2010
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Teeuwen Zingt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jörgen Raymann - Familyman
Capitole, Gent
maandag 26 april 2010
Jörgen Raymann
Theater de Schalm, Veldhoven
Jörgen Raymann - Familyman
Theater de Schalm, Veldhoven
Klaas van der Eerden - Schwalbe
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 april 2010
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Diederik van Vleuten - Daar Werd Iets Groots Verri
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Eric van Sauers - Ridder
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Vincent Geers - Onder Controle
Theater aan de Schie, Schiedam
Kamagurka - Kamagurka Geneest
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Kasper van Kooten - Driekwart
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Orpheus, Apeldoorn
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Orpheus, Apeldoorn
Sara Kroos - Boheems
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Deventer Schouwburg, Deventer
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Klaas van der Eerden - Schwalbe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
woensdag 28 april 2010
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Wouter Depres met Je zal alles worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Hans Teeuwen Zingt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Wim Helsen - Het uur van de prutser
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Roué Verveer - Mans Genoeg
Schouwburg Venray, Venray
Onno Innemee - Wie Heeft Onno Innemee Vermoord?
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Cesar Zuiderwijk - Drumbonen en Kaneelstokken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Altijd Verder
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg Almere, Almere
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - Ridder
Markant Uden, Uden
Claudia de Breij
Leidse Schouwburg, Leiden
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Boheems
De Maagd, Bergen op Zoom
Javier Guzman - Por Dios
Capitole, Gent
Klaas van der Eerden - Schwalbe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. Berchem, Berchem
donderdag 29 april 2010
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Spiegel, Zwolle
Eric van Sauers - Ridder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Altijd Verder
Theater De Lievekamp, Oss
Dames Voor Na Vieren - Koude Kermis
Theater de Beun, Heiloo