Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
013
Tilburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:15
Diligentia
Den Haag
Beatrix Theater
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Beatrix Theater
Utrecht
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Vredenburg
Utrecht
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
So What!
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Beatrix Theater
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Beatrix Theater
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
woensdag 21 mei 2008
Najib Amhali: Zorgt dat je er bij komt
Chassé Theater, Breda
20:00
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
donderdag 22 mei 2008
20:15
Brokstukken / Intgeniep / Paulien Cornelisse
Diligentia, Den Haag
21:00
Enge Buren
013, Tilburg
Finalisten Leids Cabaret Festival
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Karin Bloemen
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali: Zorgt dat je er bij komt
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Samba Schutte
Theater De Veste, Delft
20:15
Sara Kroos
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 23 mei 2008
Claudia de Breij
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Lama's
Chassé Theater, Breda
20:30
Droog Brood
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Enge Buren
Burgerweeshuis, Deventer
Finalisten Leids Cabaret Festival
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Herman Finkers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Jhanna Houweling
Theater PePijn, Den Haag
Jörgen Raymann
Zaantheater, Zaandam
20:00
Roy Aernouts
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten
Spant!, Bussum
zaterdag 24 mei 2008
De Lama's
Chassé Theater, Breda
20:30
Droog Brood
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eric van Sauers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Herman Finkers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kasper van Kooten
Theater de Tobbe, Voorburg
20:30
Kleinkunstkeuken De Kip
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten
Spant!, Bussum
zondag 25 mei 2008
Eric van Sauers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Herman Finkers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Octavia
Theater PePijn, Den Haag
maandag 26 mei 2008
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Reinder van der Naalt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 27 mei 2008
20:00
25 jaar Hans Liberg
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Lama's
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jan Jaap van der Wal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Javier Guzman
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Reinder van der Naalt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos
Diligentia, Den Haag
woensdag 28 mei 2008
20:30
Ata
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
C3
Zaantheater, Zaandam
20:30
Eric van Sauers: Smulpapen
Chassé Theater, Breda
20:15
Javier Guzman
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sara Kroos
Diligentia, Den Haag
donderdag 29 mei 2008
20:30
Ata
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Claudia de Breij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Eric van Sauers
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman van Veen - Nederlandse tournee
Schouwburg de Lawei, Drachten
Sara Kroos
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 30 mei 2008
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Finalisten Leids Cabaret Festival
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Herman van Veen - Nederlandse tournee
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jan Jaap van der Wal
Chassé Theater, Breda
20:00
Jörgen Raymann: Nummer 13866
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral
Theater de Tobbe, Voorburg
zaterdag 31 mei 2008
20:30
Anne Jan Toonstra
Theater PePijn, Den Haag
Claudia de Breij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Finalisten Leids Cabaret Festival
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Herman van Veen - Nederlandse tournee
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jan Jaap van der Wal
Chassé Theater, Breda
20:00
Plien & Bianca: Wie dan allemaal...
Chassé Theater, Breda
20:30
Sjaak Bral
Theater de Tobbe, Voorburg
maandag 02 juni 2008
20:15
Eric van Sauers
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 03 juni 2008
Acda en de Munnik
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Eric van Sauers
Diligentia, Den Haag
Najib Amhali
Beatrix Theater, Utrecht
woensdag 04 juni 2008
Acda en de Munnik
Chassé Theater, Breda
20:30
Ashton Brothers: Charlatans - een medicine show
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Herman Finkers
Zaantheater, Zaandam
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 05 juni 2008
20:30
Ashton Brothers: Charlatans - een medicine show
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Lama's
Vredenburg, Utrecht
20:15
Herman Finkers
Zaantheater, Zaandam
20:15
Karin Bloemen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Lebbis
So What!, Gouda
Sara Kroos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Van Muiswinkel en Van Vleuten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 06 juni 2008
20:00
Ashton Brothers / The Charlatans
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
C3: 3D
Chassé Theater, Breda
20:15
Herman Finkers
Zaantheater, Zaandam
Sara Kroos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 07 juni 2008
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 09 juni 2008
Najib Amhali
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 10 juni 2008
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Najib Amhali
Beatrix Theater, Utrecht
woensdag 11 juni 2008
Bert Visscher
Koninklijke Schouwburg, Den Haag