Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theaterpand Weesp
Weesp
ATLAS Theater
Emmen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cultuurschuur
Monster
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Meenthe
Steenwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Jan van Besouw
Goirle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Podium Boxtel
Boxtel
Posthuis Theater
Heerenveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Idea
Soest
20:30
Vorstin
Hilversum
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Merksem
Merksem
dinsdag 11 december 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater Peeriscoop, Gorinchem
woensdag 12 december 2018
Thomas Acda - Motel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Chassé Theater, Breda
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Purper - Purper's Passie
Flint, Amersfoort
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Het Musiater, Zevenaar
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Anne-Marie Jung - Ram
Markant Uden, Uden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:30
Ronald Snijders Groot succes 2 (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Scheldetheater, Terneuzen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - Highlights – met 7-koppig orkest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Ogterop, Meppel
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Murth Mossel - Pauwer
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ton Kas - Kakmaker
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Omval, Diemen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Willem, Papendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater PePijn, Den Haag
De Partizanen - Het leven an sich
Theaterpand Weesp, Weesp
donderdag 13 december 2018
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
ATLAS Theater, Emmen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Cultuurschuur, Monster
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
De Maagd, Bergen op Zoom
Thomas Acda - Motel
De Meenthe, Steenwijk
Matroesjka - Brainwash
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Funny Talents - 3x cabaret op een avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Fulcotheater, IJsselstein
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Jan van Besouw, Goirle
Lebbis - De Bovengrens
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Martijn Kardol - Bang
Markant Uden, Uden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
Anne-Marie Jung - Ram
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg - Ultimatum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Parktheater, Eindhoven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Podium Boxtel, Boxtel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Posthuis Theater, Heerenveen
Johan Goossens - Vlam
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Kom, Nieuwegein
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater De Leest, Waalwijk
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Speeldoos, Baarn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Willem, Papendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Idea, Soest
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
vrijdag 14 december 2018
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
William Boeva - Reset
C.C. Merksem, Merksem