Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Theater 't Pand
Gorinchem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Dok6
Panningen
Theater Walhalla
Rotterdam
Het spectrum
Schijndel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DiamantTheater
Den Haag
Theater De Omval
Diemen
00:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
De Machinist
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Theater het Hof
Arnhem
14:00
Sociëteit Vereeniging
Haarlem
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
15:30
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Theater 't Speelhuis
Helmond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:15
Meervaart
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Parktheater
Eindhoven
00:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
De Weijer
Boxmeer
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:30
De Kleine Willem
Enschede
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Café de Griffioen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Dok6
Panningen
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Chassé Theater
Breda
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Jan van Besouw
Goirle
Martiniplaza
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
vrijdag 20 september 2019
Best of... Ton Kas
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Xarah von den Vielenregen
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Pand, Gorinchem
Sara Kroos - Verte
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Diekhuus, Middelharnis
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Urbanus
Dok6, Panningen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het spectrum, Schijndel
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Horst, Venhorst
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
zaterdag 21 september 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Hof 88, Almelo
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sara Kroos - Verte
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Canon
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
DiamantTheater, Den Haag
Best of... Ton Kas
Theater De Omval, Diemen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Cammeleur, Dongen
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Kulturhus Holten, Holten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Pieter Jouke / Tim Hartog
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Smeltkroes, Maarheeze
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Machinist, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Leest, Waalwijk
zondag 22 september 2019
20:00
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
DJ Paulus / President Obonjo / Rogier Kahlmann
Theater het Hof, Arnhem
14:00
Mylou Frencken
Sociëteit Vereeniging, Haarlem
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Verbeelding, Purmerend
15:30
Hans Kazàn / Steven Kazàn
Theater Mozaïek, Zuidlaren
maandag 23 september 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater 't Speelhuis, Helmond
dinsdag 24 september 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:15
Theo Von
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Schuur, Haarlem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 25 september 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater Hof 88, Almelo
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater PePijn, Den Haag
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Omval, Diemen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Lievekamp, Oss
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:15
Cabarestafette
De Maaspoort, Venlo
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Het Klooster, Woerden
donderdag 26 september 2019
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Onze Henry
De Weijer, Boxmeer
Best of... Ton Kas
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Kleine Willem, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Café de Griffioen, IJmuiden
De Lama's
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Dok6, Panningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Stacey Esajas - SOEP!
Werftheater, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Venray, Venray
vrijdag 27 september 2019
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Edson Da Graça - Wakker
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Fransche School Culemborg, Culemborg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater RhederArt, Dieren
20:00
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Jan van Besouw, Goirle
De Lama's
Martiniplaza, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek