Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Jeugdhuis Sjatoo Schel
Schelle
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Het Magisch Minitheater
Alkmaar
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Spil
Roeselare
20:00
De Kluit
Zeewolde
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cultura
Ede
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. HoogenDonck
Waasmunster
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Reehorst
Ede
20:00
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
C.C. De Kroon
Bocholt
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Ontmoetingshuis Voorshoven
Maaseik
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parochiecentrum Den Heerd
Bevel
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
C.C. Link,
Antwerpen
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
zaterdag 19 november 2011
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Arnout Van den Bossche - De Grote Internationale
Jeugdhuis Sjatoo Schel, Schelle
20:00
Pieter Derks - Het werd ook wel eens tijd
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Thijs van Domburg
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
Charlotte Lap - Op ons!
Het Magisch Minitheater, Alkmaar
20:00
Veronique Sodano - Zet je schrap!
Diligentia, Den Haag
20:00
Veldhuis & Kemper - Dan maar niet gelukkig
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Lies Lefever - Meisje van plezier
De Spil, Roeselare
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
De Kluit, Zeewolde
20:00
Dames voor na vieren - Koude kermis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Op Sterk Water - ImproComedy
Cultura, Ede
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Chassé Theater, Breda
20:00
Begijn le Bleu - Een beschaafde jongen
C.C. HoogenDonck, Waasmunster
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Raf Coppens - Overschot van het gelijk
C.C. De Plomblom, Ninove
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Piepschuim - Opgenomen
BREStheater, Brielle
20:00
Freek de Jonge
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Anuar - Gedreven
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Arjan Ederveen
Agnietenhof, Tiel
zondag 20 november 2011
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Evi De Jean - Melodie van een reiziger
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Marc-Marie punt
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Seth Gaaikema - Het mooiste komt nog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies
Diligentia, Den Haag
20:00
Purper - Helden
De Reehorst, Ede
20:00
Bert Kruismans - Iedereen Rijk
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Gili - Gili drijft uit
C.C. De Kroon, Bocholt
20:00
Hans Dorrestijn - Het buigen
Agora Theater Druten, Druten
maandag 21 november 2011
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Pieter-Dirk Uys - Desperate First Ladies
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge
Diligentia, Den Haag
20:00
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Xander de Rycke - Mijn zwarte parade
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Veerle Malschaert
C.C. Breughelzaal, Bree
dinsdag 22 november 2011
20:00
Harry Glotzbach - El Nino
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Anuar - Gedreven
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Jeroen Leenders
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Max van den Burg
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Veerle Malschaert
Ontmoetingshuis Voorshoven, Maaseik
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Max van den Burg - Kladderadatsch
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Freek de Jonge
Diligentia, Den Haag
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek
De Maaspoort, Venlo
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Drie keer Rayen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Theo Maassen - Met alle respect
Agora Theater Lelystad, Lelystad
woensdag 23 november 2011
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Katinka Polderman - Polderman Tuigt Af
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Polderman tuigt af (reprise)
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Gijs Nillessen - Voor de zekerheid
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nilgun Yerli - Weer met Henk
Theater de Kom, Nieuwegein
Javier Guzman - Oorverdovend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Kasper van Kooten - Het wonderlijke leven van Jac
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Claudia De Breij - Hete vrede
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Enge Buren - Reuring
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Nathalie Baartman - RAAK
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Anne van Rijn
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Ashton Brothers - Charlatans
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Veerle Malschaert
Parochiecentrum Den Heerd, Bevel
20:00
Comedy Night met: Bert Koster / Johan van Gulik /
P60, Amstelveen
20:00
Bart Cannaerts / Thomas Smith
Nijdrop, Opwijk
20:00
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 10/11/12
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen - Hoogseizoen
De Muze, Noordwijk
20:00
Lebbis
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Oosterhuis - No Surrender
De Cammeleur, Dongen
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
De Cammeleur, Dongen
20:00
Berry Lussenburg - Getuige
De Cammeleur, Dongen
20:00
Thijs Kemperink
De Cammeleur, Dongen
20:00
Bert Gabriels - Druk druk druk
C.C. Link,, Antwerpen
20:00
Kristel Zweers - Puur
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
donderdag 24 november 2011
20:00
Jandino Asporaat - Laat ze maar komen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Dolf Jansen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Daniël Arends
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Silvester Zwaneveld - Het recht van de sterkste
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Lambert-Jan Koops - 36
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2011
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Mylou Frencken - Mylou geeft licht
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Vincent Bijlo - De cultuuroptimist
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Anne van Rijn
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Jochen Otten - Belastend materiaal
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Vincent Geers - Het is tijd
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Leon van der Zanden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Cabaret Factory
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Paulien Cornelisse - Hallo Aarde
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Arjan Ederveen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Anne Van Veen - Wilde Lucht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Mark van de veerdonk - Tolaat de vlogodre kiwjt
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Nina de la Croix - Bas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Niet Schieten - Mannen zijn zeikwijven
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Carolien Borgers
Schouwburg Amphion, Doetinchem