Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Martiniplaza
Groningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
AFAS Circustheater
Scheveningen
Arsenaal Theater
Vlissingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
Diligentia
Den Haag
20:00
Dok6
Panningen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Martiniplaza
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
C.C. Zundert
Zundert
CK Theater
Roermond
De Cammeleur
Dongen
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Reggehof
Goor
De Warande
Turnhout
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:45
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
C.C. De Kei
Reusel
C.C. De Kinkel
Bemmel
19:30
C.C. Zundert
Zundert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Het Kruithuis
Groningen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
woensdag 13 januari 2010
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hete vrede
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Najib Amhali - The Best Of
Martiniplaza, Groningen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Speelman & Speelman - Thuis
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Altijd Verder
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - Axestos
Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Acda en de Munnik
Schouwburg Het Park, Hoorn
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Kristel Zweers - Ruig
Theater Bellevue, Amsterdam
Sara Kroos - Boheems
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater De Muzeval, Emmen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Por Dios
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Leon van der Zanden - Cola
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Arie Koomen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
donderdag 14 januari 2010
Najib Amhali - The Best Of
AFAS Circustheater, Scheveningen
Roué Verveer - Mans Genoeg
Arsenaal Theater, Vlissingen
Javier Guzman - Por Dios
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Vincent Geers - Onder Controle
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Arie Koomen
De Meenthe, Steenwijk
Speelman & Speelman - Thuis
De Meerpaal, Dronten
Sara Kroos - Boheems
Diligentia, Den Haag
20:00
Eric van Sauers - Ridder
Dok6, Panningen
Leon van der Zanden - Cola
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Daniël Arends
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - The Best Of
Martiniplaza, Groningen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - Axestos
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Scheldetheater, Terneuzen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lambert-Jan Koops - Koops 2.0
Schouwburg de Lawei, Drachten
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Theater Aan de Slinger, Houten
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater de Bussel, Oosterhout
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
Theater De Muzeval, Emmen
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Theater de Speeldoos, Baarn
Dedication
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Ali B
Theater De Veste, Delft
Hete vrede
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 15 januari 2010
Javier Guzman - Por Dios
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Volle Maon, Meer dan 20 jaar jong
C.C. Zundert, Zundert
Dedication
CK Theater, Roermond
Jandino Asporaat - Buena Vista
De Cammeleur, Dongen
Arie Koomen - Een Avondje Bergkamp
De Harmonie, Leeuwarden
Een Avondje Bergkamp
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Cabarestafette
De Reggehof, Goor
Alex Agnew - More Human Than Human
De Warande, Turnhout
Sara Kroos - Boheems
Diligentia, Den Haag
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Flint, Amersfoort
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:45
Paulien Cornelisse
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Jörgen Raymann - Familyman
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Leon van der Zanden - Cola
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Altijd Verder
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rammstadt - Arie Koomen & Willem Alkema
Posttheater, Arnhem
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
Schouwburg De Kring, Roosendaal
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Acda en de Munnik
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Theater De Kolk, Assen
Speelman & Speelman - Thuis
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Ashton Brothers
Theater De Veste, Delft
20:15
Schudden - RUIS
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Eric van Sauers - Ridder
Theater Zinin, Nijverdal
zaterdag 16 januari 2010
20:15
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
C.C. De Kei, Reusel
Daniel Arends - Geen excuses
C.C. De Kinkel, Bemmel
19:30
Volle Maon, Meer dan 20 jaar jong
C.C. Zundert, Zundert
Sara Kroos - Boheems
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Silvester Alone - Silvester Zwaneveld
De Kattendans, Bergeijk
Wim Helsen - Het uur van de prutser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - Ridder
De Poorterij, Zaltbommel
Katinka Polderman - Polderman Kachelt Door
Het Kruithuis, Groningen
Martijn Crins, Jennifer Evenhuis, Thijs van Dombur
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Arie Koomen
Kennemer Theater, Beverwijk
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Familyman
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Tot Zoens - Campert, Mulder & Chabot
Orpheus, Apeldoorn
Voor De Leeuwen - Voor De Leeuwen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Guido Weijers - Axestos
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Por Dios
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Mans Genoeg
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer