Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Munttheater
Weert
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cultura
Ede
Theater de Speeldoos
Baarn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kleine Willem
Enschede
Dok6
Panningen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theaterhotel Almelo
Almelo
Het Klooster
Woerden
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Weijer
Boxmeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Venray
Venray
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
't Rozenknopje
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Zaantheater
Zaandam
Munttheater
Weert
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Koornbeurs
Franeker
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Schalm
Veldhoven
Den heuvel
Alphen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Molenberg
Delfzijl
Agnietenhof
Tiel
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
C.C. De Pas
Heesch
De Domijnen
Sittard
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Storm
Winterswijk
Figi Theater
Zeist
20:00
De Muze
Noordwijk
Posttheater
Arnhem
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Leest
Waalwijk
van Beresteyn
Veendam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
C.C. 't Gasthoes
Horst
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Fransche School Culemborg
Culemborg
Luctor et Emergo
Rilland
Theater PePijn
Den Haag
Spant!
Bussum
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Posttheater
Arnhem
woensdag 14 november 2018
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Jan van Besouw, Goirle
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Comedy Tunes
Fluor, Amersfoort
20:00
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Kom, Nieuwegein
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Omval, Diemen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater De Veste, Delft
20:00
Ali B
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 15 november 2018
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Meerpaal, Dronten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Thomas Acda - Motel
Cultura, Ede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Speeldoos, Baarn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Evertshuis, Bodegraven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Willem, Enschede
Rayen Panday - Fenomeen
Dok6, Panningen
20:00
Purper - Purper's Passie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Patrick Laureij
Het Klooster, Woerden
Nathalie Baartman - Breek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Martijn Kardol - Bang
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Leon van der Zanden
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Kiki Schippers - Waar
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Venray, Venray
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kantine Walhalla, Rotterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
't Rozenknopje, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Zaantheater, Zaandam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Munttheater, Weert
Hadewych Minis - Minis Plus
Zaantheater, Zaandam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Partizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Koornbeurs, Franeker
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Gabriels - Gelukzoeker
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne-Marie Jung - Ram
Den heuvel, Alphen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 16 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
Yentl en de Boer - Magie
Agnietenhof, Tiel
William Boeva - Reset
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. De Pas, Heesch
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Domijnen, Sittard
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Storm, Winterswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
20:00
Thomas Acda - Motel
De Muze, Noordwijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Erg Heel
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Ludens, Voorburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
van Beresteyn, Veendam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Bussel, Oosterhout
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kampanje, Den Helder
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Fransche School Culemborg, Culemborg
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Spant!, Bussum
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Lindenberg Theater, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Klooster, Woerden
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Louise Korthals - Alles is er
Posttheater, Arnhem