Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Trefpunt
Warmond
Theater Sneek
Sneek
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Kielzog
Hoogezand
van Beresteyn
Veendam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Singer Theater
Laren
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. De Werft
Geel
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
van Beresteyn
Veendam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
De hoogte
Winsum
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Werftheater
Utrecht
Bon theater
Medemblik
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
BREStheater
Brielle
Parktheater
Eindhoven
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Agora Theater Lelystad
Lelystad
ATLAS Theater
Emmen
Het Veur Theater
Leidschendam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Tuin
Leusden
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
De Meenthe
Steenwijk
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Reggehof
Goor
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
vrijdag 01 maart 2019
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg de Lawei, Drachten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rayen Panday - Fenomeen
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Scheldetheater, Terneuzen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Laureij
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Breek
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kiki Schippers - Waar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Goudse Schouwburg, Gouda
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Javier Guzman - Guzmán
Het Trefpunt, Warmond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Sneek, Sneek
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Het Kielzog, Hoogezand
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
van Beresteyn, Veendam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Willem, Enschede
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Singer Theater, Laren
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
zaterdag 02 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
Yentl en de Boer - Magie
Zaantheater, Zaandam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Gooiland, Hilversum
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg Heel
Posttheater, Arnhem
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Omval, Diemen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Werft, Geel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rayen Panday - Fenomeen
van Beresteyn, Veendam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Laureij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Breek
De hoogte, Winsum
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Agnietenhof, Tiel
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posthuis Theater, Heerenveen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Bon theater, Medemblik
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Nieuwe Kolk, Assen
Kiki Schippers - Waar
Theater Ludens, Voorburg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Souvenirs
De Molenberg, Delfzijl
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater De Veste, Delft
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Spant!, Bussum
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fresku - Voordat het te laat is
BREStheater, Brielle
Freek de Jonge - De Suppoost
Parktheater, Eindhoven
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Eh...
ATLAS Theater, Emmen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
Diligentia, Den Haag
zondag 03 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater De Tuin, Leusden
maandag 04 maart 2019
07:30
Start-Up Comedy met Victor Luis van Es inclusief ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:00
Sarah Millican
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 05 maart 2019
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Muze, Noordwijk
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater Bouwkunde, Deventer
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
woensdag 06 maart 2019
Tineke Schouten - Highlights
De Meenthe, Steenwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Posttheater, Arnhem
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Reggehof, Goor
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Lochem, Lochem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Leeuw
Koninklijke Schouwburg, Den Haag