Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Mezz
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Capitole
Gent
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Het Parochiehuis
Delden
00:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Perron-3
Rosmalen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Parkgebouw
Rijssen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Meerpaal
Dronten
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DNK
Assen
20:00
DNK
Assen
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Zaantheater
Zaandam
00:00
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
dinsdag 14 januari 2020
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 15 januari 2020
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Venray, Venray
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:00
The Silent Comedy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Trigger
C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Capitole, Gent
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Het Parochiehuis, Delden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Flint, Amersfoort
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 16 januari 2020
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Verte
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Alex Agnew - Be careful what you wish for
Comedy Club Haug, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Perron-3, Rosmalen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Echt Gebeurd op Reis
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Marc van Gestel / Oscar Smith / Paul London / Samir Fighil / Tom Sligt
De Buitenpoort, Huissen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
20:30
Marjolijn van Kooten - Ongestoord
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meerpaal, Dronten
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DNK, Assen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DNK, Assen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 17 januari 2020
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zaantheater, Zaandam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Het Klooster, Woerden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
De Maaspoort, Venlo
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Echt Gebeurd op Reis
Oude Luxor Theater, Rotterdam