Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater `t Spieker
Eibergen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Schuurkerk
Maassluis
20:00
Theater Dongepark
Dongen
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Reehorst
Ede
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Cammeleur
Dongen
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Deurne
Deurne
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
14:00
De Peppel
Zeist
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Zaantheater
Zaandam
Theater Rotterdam
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
De Reggehof
Goor
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Compagnietheater
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Zaantheater
Zaandam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Lucent Danstheater
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Compagnietheater
Amsterdam
C.C. `t Schaliken
Herentals
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
vrijdag 27 november 2009
Onno Innemee - De Spooktrein
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 28 november 2009
Lenette van Dongen - NIKÃ^
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Schudden - Ruis
Theater `t Spieker, Eibergen
21:00
Jeroen van Merwijk - Dat moet meneer van Merwijk
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor De Grap
Theater Schuurkerk, Maassluis
20:00
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Theater Dongepark, Dongen
Kamps en Kamps - Kamps en Kamps 1
Theater de Tobbe, Voorburg
Dedication
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Youp van `t Hek - Omdat de Nacht
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Brigitte Kaandorp - Zó
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
S.C.C. De Ruchte, Someren
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Posttheater, Arnhem
Rob Urgert en Kees van Amstel - Hoe Word Ik Gelukk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ernst van der Pasch - Laat niets van waarde achter
Meervaart, Amsterdam
Sex & drugs & Hoog Barok
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Kennemer Theater, Beverwijk
Klaas van der Eerden - Schwalbe
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Flamingo's in de Polder - Begijn Le Bleu
De Schattelijn, Geertruidenberg
Freek de Jonge
De Reehorst, Ede
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Maagd, Bergen op Zoom
Sara Kroos - Boheems
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
De Cammeleur, Dongen
20:30
Daniël van Veen
C.C. Zundert, Zundert
Eric van Sauers - Ridder
C.C. Deurne, Deurne
Hete vrede
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zondag 29 november 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2009
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
14:00
Kindertheater
De Peppel, Zeist
Jörgen Raymann - Familyman
Chassé Theater, Breda
maandag 30 november 2009
Marc-Marie Huijbregts - Punt
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jan Jaap van der Wal
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann
Chassé Theater, Breda
20:15
Goed zo Dorine!
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 01 december 2009
Javier Guzman - Por Dios
Zaantheater, Zaandam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
Kristel Zweers - Ruig
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sex & drugs & Hoog Barok
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Onno Innemee - De Spooktrein
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Buena Vista
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Youp van 't Hek
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor De Grap
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Arie Koomen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Niet Schieten! - Nymfomannen (16+)
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Altijd Verder
De Reggehof, Goor
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Cola
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Chassé Theater, Breda
woensdag 02 december 2009
Javier Guzman - Por Dios
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - Buena Vista
Theaterhotel Almelo, Almelo
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dedication
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Gino Sancti - V.I.P.
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Boheems
Schouwburg Venray, Venray
van Muiswinkel en van Vleuten - Mannen, Het Allerb
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Arie Koomen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Richard Groenendijk - Terug Bij Af
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Casualties of Memory - Dansgroep Amsterdam
Lucent Danstheater, Den Haag
Youp van 't Hek
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - De Rust Zelve
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Koningshof, Maassluis
20:15
Hans Liberg - 25 jaar Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
Jan Jaap van der Wal - Lekker Hard Lachen Met Olie
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Leon van der Zanden - Cola
De Muze, Noordwijk
Van Houts en de Ket - Achtelijker dan Dwars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - NIKÃ^
De Harmonie, Leeuwarden
Freek de Jonge - Volendam
Compagnietheater, Amsterdam
Alex Agnew - More Human Than Human
C.C. `t Schaliken, Herentals
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - Hoe laat begint het schieten
Agnietenhof, Tiel
donderdag 03 december 2009
20:15
Marlon Kicken - Comedy Award Finalisten Tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Ans heb jij nog wat (talkshow)
Theater Walhalla, Rotterdam
NUHR - Reis om de wereld in 80 dagen
Theater Rotterdam, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Kaka Passa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Mans Genoeg
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Arie Koomen
Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Boheems
Theater de Purmaryn, Purmerend
Sjaak Bral - Vaarwel 2009!
Theater de Kom, Nieuwegein
Onno Innemee - De Spooktrein
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Sven Ratzke - dEBUT
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Hete vrede
Theater de Griffioen, Amstelveen