Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Sneek
Sneek
C.C. De Werft
Geel
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Deurne
Deurne
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
Parktheater
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Dorpshuis
Nigtevecht
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
BaronTheater
Opende
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater De Kik
Elst
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Den Bolder
Waspik
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Ludens
Voorburg
De Reggehof
Goor
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Schouwburg Ogterop
Meppel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Meervaart
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Munttheater
Weert
15:30
Theater aan het Spui
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Maaspodium
Rotterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Floralis
Lisse
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schuur
Haarlem
De Domijnen
Sittard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Kikker
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Kikker
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:15
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Domijnen
Sittard
zaterdag 01 december 2018
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
Stefano Keizers - Erg Heel
C.C. De Werft, Geel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Deurne, Deurne
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Purper - Purper's Passie
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Aan de Slinger, Houten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Berkelland, Eibergen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Nathalie Baartman - Breek
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Murth Mossel - Pauwer
BaronTheater, Opende
Martijn Koning - Koning van de dieren
S.C.C. De Ruchte, Someren
Martijn Kardol - Bang
Theater De Kik, Elst
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Idea, Soest
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Den Bolder, Waspik
Johan Goossens - Vlam
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jeroen van Merwijk - Lucky
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Schie, Schiedam
Jan Beuving - Rotatie
Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
Hadewych Minis - Minis Plus
Spant!, Bussum
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Freek de Jonge - De Suppoost
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meenthe, Steenwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Ludens, Voorburg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Reggehof, Goor
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schattelijn, Geertruidenberg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Gabriels - Gelukzoeker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater 't Pand, Gorinchem
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Alex Ploeg - Ultimatum
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Meervaart, Amsterdam
zondag 02 december 2018
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Purper - Purper's Passie
Munttheater, Weert
15:30
Peter Heerschop - De alles komt goed zondagmiddag show
Theater aan het Spui, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Howard Komproe / Joris Lutz
Maaspodium, Rotterdam
15:30
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Archell Thompson / Jandino Asporaat / Murth Mossel
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 03 december 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Floralis, Lisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
dinsdag 04 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Stefano Keizers - Erg Heel
Schuur, Haarlem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Domijnen, Sittard
Richard Groenendijk - Om Alles!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 05 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Kikker, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Theater De Veste, Delft
20:15
Jörgen Raumann Schudden aan die boom
Meervaart, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
DeLaMar, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Parktheater, Eindhoven
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Diligentia, Den Haag
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
donderdag 06 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Victor Luis van Es - Stille Strijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard