Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Theater De Kolk
Assen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Markant Uden
Uden
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Storm
Winterswijk
Dok6
Panningen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kattendans
Bergeijk
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Ludens
Voorburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
C.C. Deurne
Deurne
Goudse Schouwburg
Gouda
De Molenberg
Delfzijl
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kampanje
Den Helder
woensdag 07 november 2018
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Podium Boxtel, Boxtel
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Dakota, Den Haag
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
donderdag 08 november 2018
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Jan van Besouw, Goirle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Matroesjka - Brainwash
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften
Markant Uden, Uden
Johan Goossens - Vlam
Theater De Winsinghhof, Roden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kom, Nieuwegein
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Idea, Soest
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Schalm, Veldhoven
vrijdag 09 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Evertshuis, Bodegraven
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Storm, Winterswijk
William Boeva - Reset
Dok6, Panningen
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Kappen, Haaksbergen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tineke Schouten - Highlights
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Koningshof, Maassluis
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Muze, Noordwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Maaspoort, Venlo
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg de Lawei, Drachten
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Fenomeen
De Kattendans, Bergeijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Nathalie Baartman - Breek
Theater 't Pand, Gorinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Cultura, Ede
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kiki Schippers - Waar
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. Deurne, Deurne
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Molenberg, Delfzijl
Jasper van Kuijk - Janus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Jan Beuving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Bussel, Oosterhout
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Schie, Schiedam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kampanje, Den Helder