Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
00:00
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Veste
Delft
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Lievekamp
Oss
Veluvine
Nunspeet
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
DeLaMar
Amsterdam
DeMess
Naarden
Spant!
Bussum
C.C. De Pas
Heesch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Weijer
Boxmeer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Wilminktheater
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
Figi Theater
Zeist
Theater de Kom
Nieuwegein
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Hof 88
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Het Musiater
Zevenaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Winsinghhof
Roden
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Cultura
Ede
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
DeLaMar
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Flint
Amersfoort
Koningshof
Maassluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Klooster
Woerden
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Klif
Nijmegen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
woensdag 31 oktober 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
donderdag 01 november 2018
Yentl en de Boer - Magie
Leidse Schouwburg, Leiden
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Willem, Papendrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Purper - Purper's Passie
Theater de Kampanje, Den Helder
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
DeMess, Naarden
Patrick Laureij
Spant!, Bussum
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. De Pas, Heesch
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Lindenberg Theater, Nijmegen
Matroesjka - Brainwash
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Weijer, Boxmeer
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Jeroen Leenders
Nieuwe Nor, Heerlen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kampanje, Den Helder
Hadewych Minis - Minis Plus
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Figi Theater, Zeist
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Diligentia, Den Haag
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Brigitte Kaandorp - Eh...
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Bert Visscher
Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Lochem, Lochem
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Hof 88, Almelo
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Ploeg Ultimatum
Junushoff Theater, Wageningen
vrijdag 02 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater De Musketon, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Omval, Diemen
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Tuin, Leusden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Musiater, Zevenaar
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kennemer Theater, Beverwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Winsinghhof, Roden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cultura, Ede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Poorterij, Zaltbommel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
van Beresteyn, Veendam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Patrick Laureij
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Breek
Koningshof, Maassluis
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Fransche School Culemborg, Culemborg
Matroesjka - Brainwash
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Louise Korthals - Alles is er
Het Klooster, Woerden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Nobel
De Klif, Nijmegen
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Beuving - Rotatie
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Druten, Druten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel