Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Bon theater
Medemblik
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Lanaken
Lanaken
Chassé Theater
Breda
De Eendracht
Gemert
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Kolk
Assen
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Noorderkerk
Sneek
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Scagon theater
Schagen
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Spant!
Bussum
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kik
Elst
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
15:00
Koningshof
Maassluis
15:15
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Ins Blau
Leiden
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Sneek
Sneek
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Chassé Theater
Breda
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
De Molenberg
Delfzijl
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
zaterdag 16 februari 2019
Emilio Guzman - Kom dan!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Matroesjka - Brainwash
Bon theater, Medemblik
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Kei, Reusel
William Boeva - Reset
C.C. Lanaken, Lanaken
Freek de Jonge - De Suppoost
Chassé Theater, Breda
Jochen Otten - Troosten
De Eendracht, Gemert
Rayen Panday - Fenomeen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meerpaal, Dronten
Kasper van der Laan - Gewapend karton
De Nieuwe Kolk, Assen
Arie & Silvester - Wie?!
Deventer Schouwburg, Deventer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Berthold Gunster / Dion Vincken - Omdenken: Lastige Kinderen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yentl en de Boer - Magie
Meervaart, Amsterdam
20:30
Patrick Nederkoorn
Meervaart, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Noorderkerk, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Mozaiek, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Posttheater, Arnhem
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Scagon theater, Schagen
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schaffelaartheater, Barneveld
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Spant!, Bussum
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Berkelland, Eibergen
Louise Korthals - Alles is er
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Kik, Elst
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Mythe, Goes
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Thomas Acda - Motel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Ludens, Voorburg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Walhalla, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Zinin, Nijverdal
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Zuidplein, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
zondag 17 februari 2019
20:15
Mira Van Der Lubbe - Maak van je shit een hit
De Kleine Komedie, Amsterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
15:00
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Koningshof, Maassluis
15:15
Berry Knapen / Freddy van den Elzen / Rien Bekkers - Tonpraoten in ut
Markant Uden, Uden
maandag 18 februari 2019
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Ins Blau, Leiden
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 19 februari 2019
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Karin Bloemen - Souvenirs
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Anne-Marie Jung - Ram
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Maartje & Kine - Vibrato
Theater de Griffioen, Amstelveen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Leest, Waalwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Sneek, Sneek
woensdag 20 februari 2019
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
Karin Bloemen - Souvenirs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
De Meenthe, Steenwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Het Klooster, Woerden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Munttheater, Weert
René van Meurs - Ik beloof niks
Orpheus, Apeldoorn
Freek de Jonge - De Suppoost
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden