Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater de Stoep
Spijkenisse
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Kleine Willem
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Stenge
Heinkenszand
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Domijnen
Sittard
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Koningshof
Maassluis
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Parktheater
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theaterhotel Almelo
Almelo
C.C. Palethe
Overpelt
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Willem
Papendrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Junushoff Theater
Wageningen
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Munttheater
Weert
Schouwburg Venray
Venray
De Eendracht
Gemert
20:15
Cultura
Ede
Het Klooster
Woerden
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:30
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cacaofabriek
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Maagd
Bergen op Zoom
Theaterhotel Almelo
Almelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Markant Uden
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Flint
Amersfoort
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C Warenar
Wassenaar
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
donderdag 16 mei 2019
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Thomas Acda - Motel
Theater De Veste, Delft
20:00
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Maaspoort, Venlo
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Roué Verveer - Heppie De Peppie (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Fenomeen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Willem, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Kaj Gorgels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
De Stenge, Heinkenszand
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Domijnen, Sittard
Henry van Loon - Onze Henry
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Koningshof, Maassluis
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dolf Jansen - Bijna
Theater Zinin, Nijverdal
De Partizanen - Het leven an sich
Parktheater, Eindhoven
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Agnietenhof, Tiel
Arie & Silvester - Wie?!
Goudse Schouwburg, Gouda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
vrijdag 17 mei 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Victor Luis van Es
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
18:00
Véronique Gallo
Koninklijk Circus, Brussel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Palethe, Overpelt
Thomas Acda - Motel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Bonje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Willem, Papendrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rayen Panday - Fenomeen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Patrick Laureij
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
MK de Manvan
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Kommil Foo - Oogst
Junushoff Theater, Wageningen
Karin Bloemen - Souvenirs
Fulcotheater, IJsselstein
Javier Guzman - Guzmán
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Munttheater, Weert
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Venray, Venray
Henry van Loon - Onze Henry
De Eendracht, Gemert
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultura, Ede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Het leven an sich
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Comedy Fabriek - Stand Up Comedy In Cacaofabriek
Cacaofabriek, Helmond
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Backstage Comedytour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Kennemer Theater, Beverwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Bellevue, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Ploeg Ultimatum
De Maagd, Bergen op Zoom
zaterdag 18 mei 2019
Tineke Schouten - Highlights
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Acda - Motel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thijs Kemperink - Bonje
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Markant Uden, Uden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
De Maaspoort, Venlo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
C.C Warenar, Wassenaar
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn