Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
00:00
Bon theater
Medemblik
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
14:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Hoftheater
Raalte
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Sense
Dokkum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Flint
Amersfoort
zaterdag 01 februari 2020
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Energiehuis, Dordrecht
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Eendracht, Gemert
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Enge Buren - BASTA!
Colosseum Dokkum, Dokkum
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Chassé Theater, Breda
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Martien van Doorne, Deurne
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Bon theater, Medemblik
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 02 februari 2020
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Fulcotheater, IJsselstein
14:30
Gerard Cox - De grote grijze belofte
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
maandag 03 februari 2020
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Diligentia, Den Haag
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 04 februari 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Parktheater, Eindhoven
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijk Circus, Brussel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Diligentia, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Maagd, Bergen op Zoom
woensdag 05 februari 2020
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
The Silent Comedy
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Lebbis - De Ervaring - De Bovengrens II
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
20:30
Martijn Kardol - welkom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Hoftheater, Raalte
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Enge Buren - BASTA!
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Agnietenhof, Tiel
donderdag 06 februari 2020
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Purmaryn, Purmerend
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Mythe, Goes
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Theater de Mythe, Goes
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Yora Rienstra - UP
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Sense, Dokkum
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Trigger
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
20:30
Fuad Hassen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Orpheus, Apeldoorn
20:15
The Silent Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Flint, Amersfoort