Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
Gryphus
Vierlingsbeek
20:30
Het Front
Vroomshoop
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lucent Danstheater
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Singer Theater
Laren
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Achterom
Hilversum
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
De Reehorst
Ede
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
Flint
Amersfoort
Fulcotheater
IJsselstein
Het Plein
Den Haag
Lucent Danstheater
Den Haag
Markant Uden
Uden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
Lucent Danstheater
Den Haag
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Koornbeurs
Delft
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C Warenar
Wassenaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Koningstheater
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Metropool
Hengelo
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Thalia Theater
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
De Meerpaal
Dronten
De Spil
Roeselare
20:15
Diligentia
Den Haag
21:00
EKKO
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Koningstheater
's-Hertogenbosch
vrijdag 10 april 2009
Anuar - Ongeremd
De Weijer, Boxmeer
Claudia de Breij - iClaudia
Diligentia, Den Haag
Roy Aernouts - Alles Altijd en Overal
Gryphus, Vierlingsbeek
20:30
Comedy Explosion
Het Front, Vroomshoop
John Buijsman - BUK
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Bas Birker / Tom Sligting
J.C. Elektra, Sliedrecht
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Meervaart, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Brokstukken - Rode Dwerg
Singer Theater, Laren
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Waan
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Vrouw Holland - Het beste van...
Theater aan de Schie, Schiedam
Nathalie Baartman - Los
Theater Achterom, Hilversum
Harry Glotzbach - Pura Vida
Theater Bouwkunde, Deventer
Guido Weijers - Axestos
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jaap Mulder
Theater de Purmaryn, Purmerend
Leon van der Zanden - Cola
Theater de Schalm, Veldhoven
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Lambert-Jan Koops
Theater PePijn, Den Haag
21:00
De Tunes
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 11 april 2009
Anuar - Ongeremd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Chassé Theater, Breda
Silvester Zwaneveld
De Reehorst, Ede
20:15
Claudia de Breij - iClaudia
Diligentia, Den Haag
20:00
Comedy Explosion
Effenaar, Eindhoven
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Flint, Amersfoort
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Fulcotheater, IJsselstein
Eric van Sauers - Ridder
Het Plein, Den Haag
Footloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Lenette van Dongen - Nikè
Markant Uden, Uden
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Brokstukken - Rode Dwerg
Schouwburg de Lawei, Drachten
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Bert Visscher - Stoffe Jongens (reprise)
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Wouter Deprez - Eelt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kristel Zweers - Ruig
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Lambert-Jan Koops
Theater PePijn, Den Haag
John Buijsman - BUK
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Waan
Zaantheater, Zaandam
zondag 12 april 2009
Flootloose
Lucent Danstheater, Den Haag
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
maandag 13 april 2009
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 14 april 2009
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Van Houts en De Ket - Achtelijker dan dwars
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Ernst van der Pasch
Koornbeurs, Delft
20:15
Theo Maassen - Zonder Pardon
Leidse Schouwburg, Leiden
Silvester Zwaneveld
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ennio Marchetto
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Waan
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendrijk - Na de wedstrijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Ronald Goedemondt - Dedication
Theater De Veste, Delft
Take Ten - Het Groot Niet Te Vermijden
Wilminktheater, Enschede
woensdag 15 april 2009
Leon van der Zanden - Cola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sjaak Bral - Vanzelfsprekend
C.C Warenar, Wassenaar
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Guido Weijers - Axestos
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Waan
Junushoff Theater, Wageningen
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lebbis - Hoe laat begint het schieten?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Paulien Cornelisse / Sophie van Hoytema
Metropool, Hengelo
Theo Maassen - Zonder Pardon
Orpheus, Apeldoorn
Jaap Mulder
Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Stoffe Jongens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Nikè
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Acda en de Munnik - Spelen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Overgang
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Jaap van der Wal - Zonder Band
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Silvester Zwaneveld - Silvester Alone
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Klaasen - Eindelijk Alleen
Thalia Theater, IJmuiden
Plien en Bianca - Wie dan allemaal...
Theater aan de Schie, Schiedam
Kees Torn - Einde Verhaal
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk
Theater de Schalm, Veldhoven
John Buijsman - BUK
Theater de Stoep, Spijkenisse
Onno Innemee - Wie heeft Onno Innemee vermoord?
Theater De Storm, Winterswijk
donderdag 16 april 2009
Nathalie Baartman - Los
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Wouter Deprez - Eelt
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Veldhuis & Kemper - We Moeten Praten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Por Dios
De Maaspoort, Venlo
Silvester Zwaneveld
De Meenthe, Steenwijk
Herman Finkers - Na de Pauze
De Meerpaal, Dronten
Koller - Hippopotomonstrosesquipedaliofobie (angst
De Spil, Roeselare
20:15
Kees Torn - Einde Verhaal
Diligentia, Den Haag
21:00
Sonnema Comedy Tour
EKKO, Utrecht
Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2009
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Cola
Het Klooster, Woerden
Eric van Sauers - Ridder
Koningstheater, 's-Hertogenbosch