Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Idea
Soest
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Koornbeurs
Franeker
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
SplotsZ
Roelofarendsveen
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Ledeltheater
Oostburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Koningshof
Maassluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
De Schattelijn
Geertruidenberg
Wilminktheater
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
Dorpshuis OverEntinghe
Dwingeloo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
donderdag 08 november 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften
Markant Uden, Uden
20:30
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Idea, Soest
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Johan Goossens - Vlam
Theater De Winsinghhof, Roden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Willem, Papendrecht
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Lindenberg Theater, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Matroesjka - Brainwash
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Jan van Besouw, Goirle
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Kampanje, Den Helder
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arie & Silvester - Wie?!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 09 november 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Zaantheater, Zaandam
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Ludens, Voorburg
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Maaspoort, Venlo
Tineke Schouten - Highlights
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jan Beuving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Leon van der Zanden - Kameleon
Agnietenhof, Tiel
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Schie, Schiedam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
SplotsZ, Roelofarendsveen
William Boeva - Reset
Dok6, Panningen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?!
Ledeltheater, Oostburg
Anne-Marie Jung - Ram
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Enck, Oirschot
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Muze, Noordwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Koningshof, Maassluis
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kiki Schippers - Waar
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Ploeg Ultimatum
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater 't Speelhuis, Helmond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Kappen, Haaksbergen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Breek
Theater 't Pand, Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Schattelijn, Geertruidenberg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Cultura, Ede
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis OverEntinghe, Dwingeloo
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jasper van Kuijk - Janus
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
C.C. Deurne, Deurne
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Kampanje, Den Helder
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Molenberg, Delfzijl
Patrick Laureij
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Het Evertshuis, Bodegraven
Rayen Panday - Fenomeen
De Kattendans, Bergeijk
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Mozaiek, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam