Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Mezz
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Meerpaal
Dronten
20:00
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
21:15
Parktheater
Eindhoven
19:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Goudse Schouwburg
Gouda
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Dorpshuis Heerde
Heerde
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Markant Uden
Uden
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DNK
Assen
Den Enghel
Bergen op Zoom
Beneluxtheater
Berlicum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:15
Parktheater
Eindhoven
19:15
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Klif
Nijmegen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
maandag 04 april 2022
20:00
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Uit het niets
Theater De Leest, Waalwijk
dinsdag 05 april 2022
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Meerpaal, Dronten
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Uit het niets
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater Aan de Slinger, Houten
Patrick Laureij - Live
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Markant Uden, Uden
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Zaantheater, Zaandam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 06 april 2022
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
René van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Parktheater, Eindhoven
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Uit het niets
Goudse Schouwburg, Gouda
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Martiniplaza, Groningen
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Martiniplaza, Groningen
Lisa Loeb - Extase
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Dorpshuis Heerde, Heerde
20:15
Lebbis - De Ziel
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Koningshof, Maassluis
20:15
Merijn Scholten - Solo
Schouwburg Ogterop, Meppel
Grof geschud - Broeden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Cabarestafette 21-22
De Muze, Noordwijk
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
De Muze, Noordwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Markant Uden, Uden
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Munttheater, Weert
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Zaantheater, Zaandam
donderdag 07 april 2022
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DNK, Assen
Nathalie Baartman - SNAK
Den Enghel, Bergen op Zoom
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Beneluxtheater, Berlicum
20:15
René van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino - Opgefokt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Parktheater, Eindhoven
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parktheater, Eindhoven
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lebbis - De Ziel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij - Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Het Kielzog, Hoogezand
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Lochem, Lochem
Sjaak Bral - De Meesterkraker
De Muze, Noordwijk
20:30
Lisa Loeb - Extase
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Christel de Laat - Hoe dan?!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rayen Panday - Focus
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Grof geschud - Broeden
Het Klooster, Woerden
vrijdag 08 april 2022
Pieter Derks - Uit het niets
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Posttheater, Arnhem
20:00
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Posttheater, Arnhem
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Sjaak Bral - De Sjaak
Diligentia, Den Haag
20:15
René van Meurs - 2636
Diligentia, Den Haag
Sjaak Bral - De Meesterkraker
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Daphne Gakes - Ik, Daphne Gakes
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Arie Koomen - BOE!
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Merijn Scholten - Solo
Lindenberg Theater, Nijmegen
Christel de Laat - Hoe dan?!
De Klif, Nijmegen
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater de Bussel, Oosterhout