Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Flint
Amersfoort
Koningshof
Maassluis
Theater Zuidplein
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Klooster
Woerden
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Klif
Nijmegen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Agnietenhof
Tiel
De Muse
Malden
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theaterpand Weesp
Weesp
Gryphus
Vierlingsbeek
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Singer Theater
Laren
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater Gooiland
Hilversum
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Gigant
Apeldoorn
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Druten
Druten
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Ludens
Voorburg
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Meerpaal
Dronten
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Idea
Soest
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater Koningsduin
Castricum
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
Munttheater
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
De Reggehof
Goor
Theater Sneek
Sneek
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
vrijdag 02 november 2018
Patrick Laureij
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Flint, Amersfoort
Nathalie Baartman - Breek
Koningshof, Maassluis
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Fransche School Culemborg, Culemborg
Matroesjka - Brainwash
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Louise Korthals - Alles is er
Het Klooster, Woerden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Nobel
De Klif, Nijmegen
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jan Beuving - Rotatie
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Druten, Druten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Muse, Malden
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Anne-Marie Jung - Ram
Theaterpand Weesp, Weesp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Gryphus, Vierlingsbeek
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 03 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Singer Theater, Laren
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Tartuffe - Een zwarte komedie door Toneelgroep Graficus
Gigant, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Veste, Delft
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Agora Theater Druten, Druten
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schaffelaartheater, Barneveld
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ludens, Voorburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Rayen Panday - Fenomeen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Hoftheater, Raalte
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DeLaMar, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Wilminktheater, Enschede
Nathalie Baartman - Breek
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Matroesjka - Brainwash
De Maaspoort, Venlo
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Meerpaal, Dronten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Bon theater, Medemblik
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Ogterop, Meppel
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Idea, Soest
Johan Goossens - Vlam
Chassé Theater, Breda
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Koningsduin, Castricum
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Aan de Slinger, Houten
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater De Verwachting, Ritthem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Figi Theater, Zeist
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Munttheater, Weert
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Sneek, Sneek
zondag 04 november 2018
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 05 november 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Howard Komproe - Live on stage
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 06 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Leonard Bernstein / Toine Sporken - Luistervinken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Dood The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
woensdag 07 november 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Yentl en de Boer - Magie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Veste, Delft