Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Dok6
Panningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Het Klooster
Woerden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
00:00
Spant!
Bussum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater De Omval
Diemen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Jan van Besouw
Goirle
De Reggehof
Goor
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Energiehuis
Dordrecht
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Eendracht
Gemert
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
donderdag 30 januari 2020
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Dok6, Panningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Klooster, Woerden
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 31 januari 2020
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Verte
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Spant!, Bussum
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Omval, Diemen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Meerpaal, Dronten
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Jan van Besouw, Goirle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Reggehof, Goor
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Pand, Gorinchem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Anuar - EERLIJK
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Kantine Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agnietenhof, Tiel
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Arne de Wit / Carla Wijnen / Miriam Wijnen
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de toekomst
van Beresteyn, Veendam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C Warenar, Wassenaar
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Zaantheater, Zaandam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Figi Theater, Zeist
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 01 februari 2020
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Chassé Theater, Breda
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Spant!, Bussum
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Diligentia, Den Haag
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Enge Buren - BASTA!
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Energiehuis, Dordrecht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Eendracht, Gemert
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Bon theater, Medemblik
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel