Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cacaofabriek
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Meerpaal
Dronten
De Schakel
Gilze
20:00
De Vroone
Kapelle
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Fulcotheater
IJsselstein
Fulcotheater
IJsselstein
Gigant
Apeldoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
MFC Velemansdroom
Tjuchem
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Neede
Neede
Posttheater
Arnhem
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Ludens
Voorburg
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
De Nieuwe Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
zaterdag 19 januari 2019
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
De Kattendans, Bergeijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
Jochen Otten - Troosten
Theater Ludens, Voorburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 20 januari 2019
20:15
Echt Gebeurd Gala
De Kleine Komedie, Amsterdam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
maandag 21 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 22 januari 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 23 januari 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Ledeltheater, Oostburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Posttheater, Arnhem
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft