Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Maaspoort
Venlo
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
MFC Velemansdroom
Tjuchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Podium Neede
Neede
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Vroone
Kapelle
Fulcotheater
IJsselstein
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Schakel
Gilze
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
zaterdag 19 januari 2019
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
Louise Korthals - Alles is er
De Kattendans, Bergeijk
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 20 januari 2019
20:15
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Echt Gebeurd Gala
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
maandag 21 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 22 januari 2019
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Goudse Schouwburg, Gouda
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts (reprise)
Meervaart, Amsterdam
woensdag 23 januari 2019
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Ledeltheater, Oostburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem