Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Chassé Theater
Breda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Chassé Theater
Breda
20:15
De Cammeleur
Dongen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater De Tuin
Leusden
C.C. De Pas
Heesch
Diligentia
Den Haag
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Chassé Theater
Breda
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Idea
Soest
Theater aan de Schie
Schiedam
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Skâns
Gorredijk
00:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Werftheater
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:15
Diligentia
Den Haag
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:30
Podium heino
Heino
20:15
Dok6
Panningen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Maagd
Bergen op Zoom
donderdag 23 januari 2020
20:00
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Lochem, Lochem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Verte
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Rayen Panday - Trigger
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Scheldetheater, Terneuzen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik?
Spant!, Bussum
Murth Mossel - #NoFilter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Harderwijk, Harderwijk
Lebbis - De Ervaring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Cultura, Ede
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kennemer Theater, Beverwijk
Echt Gebeurd op Reis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Zaantheater, Zaandam
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Hoftheater, Raalte
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
vrijdag 24 januari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bouwkunde, Deventer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Cammeleur, Dongen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Tuin, Leusden
Rayen Panday - Trigger
C.C. De Pas, Heesch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C Warenar, Wassenaar
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Chassé Theater, Breda
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Idea, Soest
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Schie, Schiedam
Lebbis - De Ervaring
Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Zaantheater, Zaandam
20:00
Gerard Cox - De grote grijze belofte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Enge Buren - BASTA!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Skâns, Gorredijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Cabaret - Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 25 januari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
Oscar Arnold / Vlamousse
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Diligentia, Den Haag
Murth Mossel - #NoFilter
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Podium heino, Heino
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Dok6, Panningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - De Ervaring
De Maagd, Bergen op Zoom