Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
C.C. De Pas
Heesch
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Skâns
Gorredijk
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Werftheater
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
donderdag 23 januari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:30
Tineke Schouten - Highlights
Fulcotheater, IJsselstein
Murth Mossel - #NoFilter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Hoftheater, Raalte
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sara Kroos - Verte
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stefano Keizers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - Waar was ik?
Spant!, Bussum
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Echt Gebeurd op Reis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Lebbis - De Ervaring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Rayen Panday - Trigger
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 24 januari 2020
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agora Theater Druten, Druten
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C Warenar, Wassenaar
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Rayen Panday - Trigger
C.C. De Pas, Heesch
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Chassé Theater, Breda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Cammeleur, Dongen
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Cabaret - Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Daan Boom - De Eerste
De Skâns, Gorredijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Louise Korthals - Alles is er
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lebbis - De Ervaring
Scheldetheater, Terneuzen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Gerard Cox - De grote grijze belofte
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Enge Buren - BASTA!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Verwachting, Ritthem
Ali B - Koorts
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater Idea, Soest
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater PePijn, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 25 januari 2020
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Agnietenhof, Tiel
Murth Mossel - #NoFilter
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Beperkt Houdbaar - De Première
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
BREStheater, Brielle
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Chassé Theater, Breda
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Fuad Hassen - Remmende Voorsprong
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Diligentia, Den Haag
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Dok6, Panningen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Het Musiater, Zevenaar