Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Spant!
Bussum
00:00
Spant!
Bussum
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Mezz
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Capitole
Gent
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Het Parochiehuis
Delden
00:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Perron-3
Rosmalen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Parkgebouw
Rijssen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
zaterdag 11 januari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Kees van Amstel - Een Bang Jongetje Dat Hele Enge Dingen Doet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Posthuis Theater, Heerenveen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Gewoon Aans - #Kiekoet
Theater Berkelland, Eibergen
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tineke Schouten - Highlights
Spant!, Bussum
00:00
René van Meurs - Hunkert
Spant!, Bussum
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kennemer Theater, Beverwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Mylou Frencken & Dorine Wiersma - Waagstukken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C.C. Bacchus, Aalsmeer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 12 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
Leids cabaret festival 2020
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
17:00
Alex Vizorek
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 13 januari 2020
14:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Nina De La Parra
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
dinsdag 14 januari 2020
20:15
Daan Boom - De Eerste
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Agnietenhof, Tiel
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 15 januari 2020
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Venray, Venray
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:00
The Silent Comedy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Trigger
C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Capitole, Gent
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Het Parochiehuis, Delden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Flint, Amersfoort
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 16 januari 2020
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Verte
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Alex Agnew - Be careful what you wish for
Comedy Club Haug, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Perron-3, Rosmalen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Echt Gebeurd op Reis
Leidse Schouwburg, Leiden