Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Hasselt
Hasselt
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Veste
Delft
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
20:15
Zaantheater
Zaandam
C.C. De kern
Wilrijk
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
C.C. De Kimpel
Bilzen
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:30
Theater De Willem
Papendrecht
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Domijnen
Sittard
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meerpaal
Dronten
Theater Bouwkunde
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
woensdag 02 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Flint, Amersfoort
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 03 mei 2018
Patrick Laureij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
René van Meurs - Ik beloof niks
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Piepschuim
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Johan Goossens - Vlam
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Hasselt, Hasselt
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Parktheater, Eindhoven
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Stefano Keizers - Erg heel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Diligentia, Den Haag
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Bovengrens
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Kolk, Assen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 04 mei 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Thomas Smith - Strak
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
zaterdag 05 mei 2018
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Zaantheater, Zaandam
William Boeva - Reset
C.C. De kern, Wilrijk
Patrick Laureij
Wesopa Weesp, Weesp
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - Vlam
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Parktheater, Eindhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Veste, Delft
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kimpel, Bilzen
20:15
Clifton Braam / Danielle Dorder / Glenn Huisden
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 06 mei 2018
15:15
FATU 010 - Anuar, Javier Guzman, Sidney Schmeltz
Theater Zuidplein, Rotterdam
14:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Willem, Papendrecht
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
maandag 07 mei 2018
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 08 mei 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
20:30
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Murth Mossel - Pauwer
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
De Alex Klaasen Revue - Showponies
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten - Troosten
Schuur, Haarlem
Ali B - Koorts
Wilminktheater, Enschede
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 09 mei 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg heel
Zaantheater, Zaandam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Domijnen, Sittard
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Koorts
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Cpunt Theater, Hoofddorp
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Cameretten Festival
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Meerpaal, Dronten
Patrick Laureij
Theater Bouwkunde, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Diligentia, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Veste, Delft
Fuad Hassen - Held
Chassé Theater, Breda
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Maagd, Bergen op Zoom
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Soundos - Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Leiden Cabaret Festival Finalistentour
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 10 mei 2018
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Junushoff Theater, Wageningen