Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Willem
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
De Schakel
Gilze
De Reggehof
Goor
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Jan van Besouw
Goirle
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Parktheater
Eindhoven
20:15
Markant Uden
Uden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Willem
Enschede
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parkgebouw
Rijssen
00:00
Theater de Beun
Heiloo
Munttheater
Weert
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koningshof
Maassluis
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
van Beresteyn
Veendam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
Rietveld Theater
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Idea
Soest
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Concordia
Enschede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Munttheater
Weert
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kampanje
Den Helder
Cpunt Theater
Hoofddorp
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Hoftheater
Raalte
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
zaterdag 06 april 2019
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Ogterop, Meppel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
zondag 07 april 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
maandag 08 april 2019
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 09 april 2019
20:15
Akf Deluxe - Avond van de Kleinkunst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Guzmán
Jan van Besouw, Goirle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kiki Schippers - Waar
Parktheater, Eindhoven
20:15
Najib Amhali
Markant Uden, Uden
Oldenhermanns - UNSEXED
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
woensdag 10 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
De Kleine Willem, Enschede
Ali B - Koorts
Scheldetheater, Terneuzen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Odeon, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Spiegel, Zwolle
De Partizanen - Het leven an sich
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Bijna
Theater Bouwkunde, Deventer
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Leest, Waalwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Parkgebouw, Rijssen
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Beun, Heiloo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Munttheater, Weert
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Lindenberg Theater, Nijmegen
Javier Guzman - Guzmán
Koningshof, Maassluis
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Souvenirs
van Beresteyn, Veendam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik?
Markant Uden, Uden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cpunt Theater, Hoofddorp
Oldenhermanns - UNSEXED
Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
ATLAS Theater, Emmen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Wilminktheater, Enschede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Rietveld Theater, Delft
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parktheater, Eindhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Speelhuis, Helmond
donderdag 11 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Idea, Soest
ANNE & LISA - Weltschmerz
Kennemer Theater, Beverwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Concordia, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Poorterij, Zaltbommel
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Emilio Guzman - Kom dan!
Wilminktheater, Enschede
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Munttheater, Weert
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Speeldoos, Baarn
Freek de Jonge - De Suppoost
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zinin, Nijverdal
Henry van Loon - Onze Henry
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Kampanje, Den Helder
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Hoftheater, Raalte
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
Theater aan de Schie, Schiedam