Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Het Musiater
Zevenaar
Theater Walhalla
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Agnietenhof
Tiel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
20:15
Hoftheater
Raalte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
G.C. Hof Ten Hemelrijck
Opwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
De Domijnen
Sittard
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Bogaard
Sint-Truiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Pand
Gorinchem
Spant!
Bussum
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Het Trefpunt
Warmond
19:30
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Valkaart Oostkamp
Oostkamp
20:00
Parktheater
Eindhoven
16:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Hof 88
Almelo
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Bellevue
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Domijnen
Sittard
woensdag 25 april 2018
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Muze, Noordwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Mythe, Goes
20:15
Zonder verdoving
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 26 april 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Hoftheater, Raalte
Eric van Sauers - De lief en leed tour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Muze, Noordwijk
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. Hof Ten Hemelrijck, Opwijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
De Domijnen, Sittard
Nathalie Baartman - Voest
Theater Aan de Slinger, Houten
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Deventer Schouwburg, Deventer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater 't Speelhuis, Helmond
vrijdag 27 april 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Bogaard, Sint-Truiden
zaterdag 28 april 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater 't Pand, Gorinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Spant!, Bussum
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Trefpunt, Warmond
19:30
George van Houts - Kom Plot
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Valkaart Oostkamp, Oostkamp
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
16:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Johan Goossens - Vlam
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Bovengrens
Chassé Theater, Breda
Leon van der Zanden - Kameleon
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg de Lawei, Drachten
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater Hof 88, Almelo
Nathalie Baartman - Voest
Diligentia, Den Haag
Richard Groenendijk - Om alles
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Kerkrade, Kerkrade
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
zondag 29 april 2018
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 30 april 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Russell Peters
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 01 mei 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lievekamp, Oss
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Wilminktheater, Enschede
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 02 mei 2018
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Aquarium, een inktzwarte komedie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Claudia de Breij - Nu
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Meervaart, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Flint, Amersfoort
20:30
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
De Domijnen, Sittard