Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Kulturhus Holten
Holten
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Werftheater
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
't Theaterke
Best
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater De Kik
Elst
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Dok6
Panningen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
donderdag 17 oktober 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Verte
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
vrijdag 18 oktober 2019
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agnietenhof, Tiel
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Druten, Druten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
20:00
Urbanus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Meerpaal, Dronten
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Toegift, Den Hoorn
De Patrizanen - Het leven an sich
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Fulcotheater, IJsselstein
Daan Boom - De Eerste
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kulturhus Holten, Holten
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Posttheater, Arnhem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Hehobros
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Singer Theater, Laren
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan de Schie, Schiedam
Best of... Ton Kas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Ervaring
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Leest, Waalwijk
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater RhederArt, Dieren
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 19 oktober 2019
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
't Theaterke, Best
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Agnietenhof, Tiel
20:15
Daan Boom - De Eerste
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Cabarestafette
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust & Leed (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Reggehof, Goor
20:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Schattelijn, Geertruidenberg
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Hehobros
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Junushoff Theater, Wageningen
Best of... Ton Kas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Spant!, Bussum
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Kik, Elst
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Mythe, Goes
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Omval, Diemen
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater Hof 88, Almelo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Ludens, Voorburg
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater Sneek, Sneek
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Werftheater, Utrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Wesopa Weesp, Weesp
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 20 oktober 2019
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Dok6, Panningen
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Theater de Bussel, Oosterhout
maandag 21 oktober 2019
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Floralis, Lisse
dinsdag 22 oktober 2019
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
20:30
Hehobros
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Lampegiet, Veenendaal