Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Werf
Aalst
C.C. Brasschaat
Brasschaat
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
19:00
Zaantheater
Zaandam
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
21:30
Zaantheater
Zaandam
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Podium onder de toren
Grootschermer
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater 't Web
Bleiswijk
19:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
21:30
Zaantheater
Zaandam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Theater De Kik
Elst
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
21:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
19:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Munttheater
Weert
Markant Uden
Uden
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Belgica
Dendermonde
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Veste
Delft
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
vrijdag 22 april 2022
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. De Werf, Aalst
Grof geschud - Broeden
C.C. Brasschaat, Brasschaat
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij - Live
Diligentia, Den Haag
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Zaantheater, Zaandam
19:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Mythe, Goes
20:00
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Agnietenhof, Tiel
20:00
Marcel Harteveld - Geen idee
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Mouna Laroussi - Fatima
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Merijn Scholten - Solo
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Jandino - Opgefokt
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Dok6, Panningen
20:15
Andries Tunru - In Theorie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Max van den Burg
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sjaak Bral - De Meesterkraker
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rayen Panday - Focus
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Sjaak Bral - De Sjaak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
René van Meurs - 2636
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Finalistentour 35ste Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Alex Agnew
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 23 april 2022
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Diligentia, Den Haag
Martijn Crins - Mesthoop
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nathalie Baartman - SNAK
Podium onder de toren, Grootschermer
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Markant Uden, Uden
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - De laatste ronde
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Uit het niets
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Grof geschud - Broeden
Theater 't Web, Bleiswijk
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Zaantheater, Zaandam
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Anuar - Eerlijk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
20:00
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
C.C. Myllesweerd, Mill
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Moonlovers / Alex Agnew
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
20:15
Jandino - Opgefokt
De Meerpaal, Dronten
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Marcel Harteveld - Geen idee
De Dillewijn, Ankeveen
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Theater Vianen, Vianen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Rayen Panday - Focus
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lebbis - De Ziel
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
LOS - Lusten en Lasten
De Smeltkroes, Maarheeze
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Beperkt Houdbaar - Canvas
Posttheater, Arnhem
20:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Chassé Theater, Breda
20:30
Merijn Scholten - Solo
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
Max van den Burg
C.C. Bacchus, Aalsmeer
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Zaantheater, Zaandam
zondag 24 april 2022
14:30
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater De Kik, Elst
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Flint, Amersfoort
20:30
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 25 april 2022
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Kampanje, Den Helder
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 26 april 2022
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Uit het niets
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Chassé Theater, Breda
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Flint, Amersfoort
20:30
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 28 april 2022
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Munttheater, Weert
Christel de Laat - Hoe dan?!
Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Uit het niets
Schouwburg Het Park, Hoorn
Grof geschud - Broeden
C.C. Belgica, Dendermonde
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Live
Theater De Veste, Delft
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg de Lawei, Drachten