Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Singer Theater
Laren
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
Theater Walhalla
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C De Muze
Heusden-Zolder
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Parktheater
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
Swanla Theater
Zevenhuizen
Bon theater
Medemblik
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
22:30
Effenaar
Eindhoven
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
14:00
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
De Flux
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Beatrix Theater
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Musis
Arnhem
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Munttheater
Weert
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
vrijdag 20 april 2018
20:15
Marian Mudder - Sofa Sessies
Cultura, Ede
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Spant!, Bussum
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Singer Theater, Laren
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
zaterdag 21 april 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Walhalla, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
C.C. Myllesweerd, Mill
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Johan Goossens - Vlam
De Harmonie, Leeuwarden
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Speelhuis, Helmond
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
Cameretten - Finalistentournee 2017
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parktheater, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Schouwburg de Lawei, Drachten
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Martiniplaza, Groningen
20:15
Piepschuim
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Sneek, Sneek
20:30
Eddie Izzard
Effenaar, Eindhoven
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Jasper van Kuijk - Janus
Meervaart, Amsterdam
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Voel de Man - Theatergroep Rauwkost
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
22:30
Eddie Izzard: Work In Progress (try out - late night)
Effenaar, Eindhoven
zondag 22 april 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Musis, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
14:00
Alex Klaasen - Showponies
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Iliza Shlesinger
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 23 april 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Beatrix Theater, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc Maron
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
dinsdag 24 april 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Chassé Theater, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ali B - Koorts
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 25 april 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Patrick Laureij
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Bovengrens
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Veste, Delft
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning te rijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agnietenhof, Tiel
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Musis, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Munttheater, Weert
Nathalie Baartman - Voest
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan het Vrijthof, Maastricht