Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
18:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Singer Theater
Laren
Diligentia
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Odeon
Zwolle
Zaantheater
Zaandam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater aan de Schie
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Mythe
Goes
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Munttheater
Weert
Theater De Lievekamp
Oss
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Eendracht
Gemert
Chassé Theater
Breda
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kappen
Haaksbergen
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Parktheater
Eindhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Koornbeurs
Franeker
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. De Werf
Aalst
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Oude Luxor Theater
Rotterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
De Klif
Nijmegen
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Fransche School Culemborg
Culemborg
C.C. Parnassos
Utrecht
RAI Theater
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
woensdag 03 april 2019
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Javier Guzman - Guzmán
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
18:15
Kevin Bridges
TivoliVredenburg, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Theater De Veste, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Markant Uden, Uden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Oldenhermanns - UNSEXED
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Kom, Nieuwegein
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Singer Theater, Laren
Richard Groenendijk - Om Alles!
Diligentia, Den Haag
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Odeon, Zwolle
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Zaantheater, Zaandam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Omval, Diemen
Thomas Acda - Motel
Theater aan de Schie, Schiedam
Tineke Schouten - Highlights
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 04 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Musiater, Zevenaar
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Mythe, Goes
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Munttheater, Weert
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
De Partizanen - Het leven an sich
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Goudse Schouwburg, Gouda
Fresku - Voordat het te laat is
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Eendracht, Gemert
Henry van Loon - Onze Henry
Chassé Theater, Breda
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Deventer Schouwburg, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Javier Guzman - Guzmán
Theater de Kappen, Haaksbergen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Kamagurka - de grenzen van de ernst
Cacaofabriek, Helmond
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Kiki Schippers - Waar
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Kommil Foo - Oogst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Purmaryn, Purmerend
Louise Korthals - Alles is er
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Marco Lopes - Moedt (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Martijn Koning - Koning van de dieren
Fulcotheater, IJsselstein
Matroesjka - Brainwash
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Murth Mossel - Pauwer
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Nathalie Baartman - Breek
Cultura, Ede
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Oldenhermanns - UNSEXED
De Maaspoort, Venlo
20:00
Paul de Leeuw - Vette Pech
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Rayen Panday - Fenomeen
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Molenberg, Delfzijl
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Koornbeurs, Franeker
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thomas Acda - Motel
Kennemer Theater, Beverwijk
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Werf, Aalst
Tineke Schouten - Highlights
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yentl en de Boer - Magie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 05 april 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Klif, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
C.C. De Pas, Heesch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Agnietenhof, Tiel
Claudia de Breij - Nu
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Spiegel, Zwolle
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Toegift, Den Hoorn
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Bijna
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
C.C. Parnassos, Utrecht
Dylan Moran
RAI Theater, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Meerpaal, Dronten
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Fresku - Voordat het te laat is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek