Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Cardo
Groesbeek
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
013
Tilburg
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Kolk
Assen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Venray
Venray
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Gashouder
Dedemsvaart
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Ogtent
Duiven
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Lanaken
Lanaken
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Venray
Venray
donderdag 12 april 2018
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Harderwijk, Harderwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Leest, Waalwijk
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Theater de Kom, Nieuwegein
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Cardo, Groesbeek
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - De Bovengrens
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om alles
Scheldetheater, Terneuzen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schaffelaartheater, Barneveld
Ali B - Koorts
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Sartre zegt sorry - Laura van Dolron
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Munttheater, Weert
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Alex Klaasen - Showponies
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Karin Bloemen - Volle Bloei
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Musiater, Zevenaar
Joep Onderdelinden - Ooit
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Erg heel
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Dorine Wiersma - Gaan we katten
Cultura, Ede
Pieter Derks - Spot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Cameretten - Finalistentournee 2017
013, Tilburg
vrijdag 13 april 2018
20:00
Iliza Shlesinger
Zuiderpershuis, Antwerpen
20:15
Zonder verdoving
Zaantheater, Zaandam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Benjamin van der Velden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Kerkrade, Kerkrade
Johan Goossens - Vlam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Schalm, Veldhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Kolk, Assen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Bussel, Oosterhout
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rayen Panday - Fenomeen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ali B - Koorts
Schouwburg Venray, Venray
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Lochem, Lochem
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Parktheater, Eindhoven
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
23:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Philippe Geubels - Bedankt voor alles
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Kennemer Theater, Beverwijk
Soundos - Niets te verliezen
Het Veur Theater, Leidschendam
Nathalie Baartman - Voest
Gashouder, Dedemsvaart
Thomas Smith - Strak
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Diligentia, Den Haag
20:15
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
De Ogtent, Duiven
Murth Mossel - Pauwer
De Molenberg, Delfzijl
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
De Dialoog, Ermelo
20:00
Stefano Keizers - Erg heel
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Claudia de Breij - Nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lanaken, Lanaken
Karin Bloemen - Volle Bloei
C.C. De Pas, Heesch
Emilio Guzman - Kom dan!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 14 april 2018
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Zuidplein, Rotterdam
Fuad Hassen - Held
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Piepschuim
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater de Mythe, Goes
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochen Otten - Troosten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Venray, Venray