Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Perron-3
Rosmalen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Parkgebouw
Rijssen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Meerpaal
Dronten
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DNK
Assen
20:00
DNK
Assen
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Zaantheater
Zaandam
00:00
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Klif
Nijmegen
00:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Ogtent
Duiven
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Spant!
Bussum
00:00
BREStheater
Brielle
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
00:00
DNK
Assen
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 15 januari 2020
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 16 januari 2020
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Verte
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Alex Agnew - Be careful what you wish for
Comedy Club Haug, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Perron-3, Rosmalen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Echt Gebeurd op Reis
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Marc van Gestel / Oscar Smith / Paul London / Samir Fighil / Tom Sligt
De Buitenpoort, Huissen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
20:30
Marjolijn van Kooten - Ongestoord
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meerpaal, Dronten
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DNK, Assen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DNK, Assen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Hof 88, Almelo
vrijdag 17 januari 2020
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zaantheater, Zaandam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Het Klooster, Woerden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Junushoff Theater, Wageningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
De Maaspoort, Venlo
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Echt Gebeurd op Reis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Yora Rienstra - UP
Hoftheater, Raalte
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Enge Buren - BASTA!
De Klif, Nijmegen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Tuin, Leusden
Henry van Loon - Onze Henry
Singer Theater, Laren
20:15
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sara Kroos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Javier Guzman - Guzman
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultura, Ede
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Ogtent, Duiven
20:15
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Diligentia, Den Haag
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
00:00
René van Meurs - Hunkert
BREStheater, Brielle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DNK, Assen
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Posttheater, Arnhem
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
De Dillewijn, Ankeveen
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam