Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Drommedaris
Enkhuizen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Belgica
Dendermonde
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Comedy Cafe
Amsterdam
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Perron-3
Rosmalen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
Markant Uden
Uden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Hoftheater
Raalte
Het Klooster
Woerden
Het Kielzog
Hoogezand
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Kruisboog
Tienen
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Concordia
Haastrecht
zaterdag 31 maart 2018
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Drommedaris, Enkhuizen
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Domijnen, Sittard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Belgica, Dendermonde
Martijn Koning - Koning te rijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Dorine Wiersma
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
zondag 01 april 2018
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
17:30
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 03 april 2018
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 04 april 2018
Ali B - Koorts
Theater Sneek, Sneek
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Boerderij, Huizen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Richard Groenendijk - Om alles
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Echte Liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
Chassé Theater, Breda
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Agnietenhof, Tiel
donderdag 05 april 2018
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Fuad Hassen - Held
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Hof 88, Almelo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Geert Teis, Stadskanaal
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Willem, Papendrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater De Leest, Waalwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Concordia, Enschede
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Schie, Schiedam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater 't Speelhuis, Helmond
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Vincent Geers - Als beste getest
Perron-3, Rosmalen
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Munttheater, Weert
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Markant Uden, Uden
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning te rijk
Hoftheater, Raalte
Jeroen van Merwijk - Lucky
Het Klooster, Woerden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Het Kielzog, Hoogezand
19:30
George van Houts - Kom Plot
Fransche School Culemborg, Culemborg
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Meenthe, Steenwijk
Richard Groenendijk - Om alles
De Maagd, Bergen op Zoom
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Kunstgreep, Oostzaan
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kruisboog, Tienen
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
ATLAS Theater, Emmen
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 06 april 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning te rijk
Wilminktheater, Enschede
André Manuel - De Onzen
Wesopa Weesp, Weesp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht