Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Theater Kerkrade
Kerkrade
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Merksem
Merksem
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater de Kom
Nieuwegein
Lindenberg Theater
Nijmegen
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
Het Musiater
Zevenaar
Hedon
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Allemanswaard
Amerongen
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Maagd
Bergen op Zoom
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Kennemer Theater
Beverwijk
BREStheater
Brielle
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. De Pas
Heesch
Kulturhus Holten
Holten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Boerderij
Huizen
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Mol
Lier
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Diekhuus
Middelharnis
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater de Kom
Nieuwegein
De Klif
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Ledeltheater
Oostburg
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Storm
Winterswijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Zuiderpershuis
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Den Herd
Bladel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
donderdag 12 maart 2020
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Fransse Eijkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - NU
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Kerkrade, Kerkrade
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kom, Nieuwegein
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Lindenberg Theater, Nijmegen
Enge Buren - BASTA!
Dok6, Panningen
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Willem, Papendrecht
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agnietenhof, Tiel
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Schalm, Veldhoven
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Musiater, Zevenaar
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
vrijdag 13 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Allemanswaard, Amerongen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Posttheater, Arnhem
The Silent Comedy
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maagd, Bergen op Zoom
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kennemer Theater, Beverwijk
Daan Boom - De Eerste
BREStheater, Brielle
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Spant!, Bussum
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Enge Buren - BASTA!
Theater De Omval, Diemen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Trigger
ATLAS Theater, Emmen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Jan van Besouw, Goirle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Pas, Heesch
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kulturhus Holten, Holten
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
René van Meurs - Hunkert
Theater Aan de Slinger, Houten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater De Boerderij, Huizen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. De Mol, Lier
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Lochem, Lochem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Myllesweerd, Mill
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Kom, Nieuwegein
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
De Klif, Nijmegen
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
De Muze, Noordwijk
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Ledeltheater, Oostburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
De Kunstgreep, Oostzaan
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Henry van Loon - Onze Henry
Hoftheater, Raalte
Huub Stapel - Het Huwelijk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Oldenhermanns - Unsexed
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Rundfunk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marco Lopes - Wees blij
C.C. Parnassos, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater De Leest, Waalwijk
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater De Storm, Winterswijk
zaterdag 14 maart 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daan Boom - De Eerste
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anuar - EERLIJK
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ed Gamble
Zuiderpershuis, Antwerpen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Orpheus, Apeldoorn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Den Herd, Bladel
De Fransse Eijkel - Subtropique
Spant!, Bussum
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft