Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Westrand
Dilbeek
Chassé Theater
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Sportpaleis
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Ahoy
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Wilminktheater
Enschede
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
C.C. 't Vondel
Halle
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
23:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Hoessenbosch
Berghem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Prinsenhof
Best
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vrijdag 18 mei 2018
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thomas Smith - Strak
Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lievekamp, Oss
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 19 mei 2018
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Westrand, Dilbeek
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
De Harmonie, Leeuwarden
Fuad Hassen - Held
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky!
Meervaart, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Posttheater, Arnhem
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Johan Goossens - Vlam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Spiegel, Zwolle
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Willem, Papendrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater Kerkrade, Kerkrade
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Beneatha’s Place
Theater Zuidplein, Rotterdam
zondag 20 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Johan Goosens
Theater Zuidplein, Rotterdam
Trevor Noah
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 21 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
dinsdag 22 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Voest
Schuur, Haarlem
20:15
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
woensdag 23 mei 2018
Jeff Dunham
Ahoy, Rotterdam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook 2.0
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
George van Houts - Kom Plot
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 24 mei 2018
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Agora Theater Lelystad, Lelystad
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Deventer Schouwburg, Deventer
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als
Markant Uden, Uden
20:15
Ali B - KOORTS
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam
Theater De Veste, Delft
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
vrijdag 25 mei 2018
William Boeva - Reset
C.C. 't Vondel, Halle
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Flint, Amersfoort
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
23:00
Patrick Laureij / Rayen Panday / Soundos - Late Night Comedy
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Ivo Mijland - Gekke kinderen zijn anders gewoon
Openluchttheater Hoessenbosch, Berghem
Lebbis - De Bovengrens
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Voest
Prinsenhof, Best
Ali B - Koorts
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Eva Crutzen - Opslaan Als
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer