Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Den Herd
Bladel
Posttheater
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Domijnen
Sittard
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
C.C. Stroud
Putten
Theater De Willem
Papendrecht
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Reggehof
Goor
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
BREStheater
Brielle
De Weijer
Boxmeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
16:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
16:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
14:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Vianen
Vianen
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
vrijdag 28 januari 2022
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Agnietenhof, Tiel
20:30
Max van den Burg
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman van Veen 75
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Lebbis - De Ziel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Het Veur Theater, Leidschendam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Crins - Mesthoop
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Martiniplaza, Groningen
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Jan van Besouw, Goirle
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Uit het niets
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
André Manuel - Sneu
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Diligentia, Den Haag
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Spant!, Bussum
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
C.C. Den Herd, Bladel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
20:15
Cabarestafette 21-22
Meervaart, Amsterdam
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - Focus
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 29 januari 2022
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
van Beresteyn, Veendam
20:15
Cabarestafette 21-22
Markant Uden, Uden
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Markant Uden, Uden
20:30
Nesim el Ahmadi - TaBoe!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
De Domijnen, Sittard
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
C.C. Stroud, Putten
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater De Willem, Papendrecht
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
André Manuel - Sneu
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lebbis - De Ziel
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
De Harmonie, Leeuwarden
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Reggehof, Goor
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Theater de Mythe, Goes
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Kasper van Kooten - Deeltijd
Diligentia, Den Haag
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Uit het niets
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
BREStheater, Brielle
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Weijer, Boxmeer
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - Focus
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theaterhotel Almelo, Almelo
zondag 30 januari 2022
16:00
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
16:00
Beperkt Houdbaar - Canvas
Schouwburg de Lawei, Drachten
14:30
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
maandag 31 januari 2022
20:00
Jandino - Opgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 01 februari 2022
20:30
Andries Tunru - In Theorie
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Het Klooster, Woerden
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
André Manuel - Sneu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Zoutmus - Jungleprinter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Chassé Theater, Breda
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 02 februari 2022
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Het Klooster, Woerden
Jan Beuving - Restante
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Vianen, Vianen
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Theater De Lievekamp, Oss
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Bussel, Oosterhout
Wouter Deprez - Speech
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
André Manuel - Sneu
Lindenberg Theater, Nijmegen