Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Agnietenhof
Tiel
20:30
De Meerpaal
Dronten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Munttheater
Weert
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
DNK
Assen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Perron-3
Rosmalen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
De Toegift
Den Hoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
00:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Meervaart
Amsterdam
00:00
DNK
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Klif
Nijmegen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Singer Theater
Laren
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Wilminktheater
Enschede
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Ogtent
Duiven
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Spant!
Bussum
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
BREStheater
Brielle
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Het Klooster
Woerden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Hoftheater
Raalte
Chassé Theater
Breda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
De Toegift
Den Hoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
donderdag 16 januari 2020
20:00
Echt Gebeurd op Reis
Leidse Schouwburg, Leiden
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
20:00
Marc van Gestel / Oscar Smith / Paul London / Samir Fighil / Tom Sligt
De Buitenpoort, Huissen
20:30
Marjolijn van Kooten - Ongestoord
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Orpheus, Apeldoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Hof 88, Almelo
Sara Kroos - Verte
Agnietenhof, Tiel
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meerpaal, Dronten
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Munttheater, Weert
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DNK, Assen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Perron-3, Rosmalen
vrijdag 17 januari 2020
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Toegift, Den Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
DNK, Assen
Echt Gebeurd op Reis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Enge Buren - BASTA!
De Klif, Nijmegen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Onze Henry
Singer Theater, Laren
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Javier Guzman - Guzman
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wilminktheater, Enschede
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Ogtent, Duiven
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
De Dillewijn, Ankeveen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
20:15
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
De Maaspoort, Venlo
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Scheldetheater, Terneuzen
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
BREStheater, Brielle
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultura, Ede
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Het Klooster, Woerden
Sara Kroos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Posttheater, Arnhem
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Diligentia, Den Haag
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zaantheater, Zaandam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Hoftheater, Raalte
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
zaterdag 18 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Toegift, Den Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam