Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
Zaantheater
Zaandam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
La Madeleine
Brussel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Koninklijk Circus
Brussel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
De Domijnen
Sittard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Flint
Amersfoort
Schouwburg Odeon
Zwolle
22:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:45
Simplon
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Parktheater
Eindhoven
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater aan de Schie
Schiedam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Markant Uden
Uden
Theaterpand Weesp
Weesp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Venray
Venray
Sportpaleis
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
Chassé Theater
Breda
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Dok6
Panningen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Maaspodium
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
maandag 27 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Zaantheater, Zaandam
Kommil Foo - Oogst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
dinsdag 28 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Leidse Schouwburg, Leiden
Louise Korthals - Alles is er
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Louis C.K.
La Madeleine, Brussel
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Guillermo Guiz
Koninklijk Circus, Brussel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 29 mei 2019
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Goudse Schouwburg, Gouda
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Domijnen, Sittard
Patrick Laureij
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Maagd, Bergen op Zoom
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Flint, Amersfoort
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Odeon, Zwolle
22:30
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Emilio Guzman - Kom dan!
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:45
Adam Fields / Jeroen Pater
Simplon, Groningen
donderdag 30 mei 2019
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
vrijdag 31 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Thomas Smith - De jaren van verstand
Parktheater, Eindhoven
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Schie, Schiedam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
12:30
Lunchpauzeverhalen - Nina Weijers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
zaterdag 01 juni 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
Martijn Koning - Koning van de dieren
Chassé Theater, Breda
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Film: L'invitation
PlusEtage, Baarle-Nassau
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Dok6, Panningen
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s
Maaspodium, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Spiegel, Zwolle
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
zondag 02 juni 2019
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
ManCo bij De Bakkerij
De Bakkerij, Castricum
20:00
Judah Friedlander
Boom Chicago, Amsterdam