Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
G.C. 't Blikveld
Bonheiden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
festivel
Temse
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:15
De Maaspoort
Venlo
19:15
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:30
Zaantheater
Zaandam
19:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater Ludens
Voorburg
zaterdag 16 april 2022
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
Het Veur Theater, Leidschendam
Christel de Laat - Hoe dan?!
Fulcotheater, IJsselstein
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
René van Meurs - 2636
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
TAFKAL - The artists formerly known as Lama's
World Forum Theater, Den Haag
Patrick Laureij - Live
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Grof geschud - Broeden
G.C. 't Blikveld, Bonheiden
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Anuar - Eerlijk
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Rayen Panday - Focus
Podium Mozaiek, Amsterdam
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 18 april 2022
Russell Howard - Respite
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 19 april 2022
20:30
Rayen Panday - Focus
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Junushoff Theater, Wageningen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Russell Howard - Respite
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Nienke Plas - Van De Hak Op De Tak
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Parktheater, Eindhoven
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Orpheus, Apeldoorn
20:00
My Dad Wrote A Porno
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 20 april 2022
20:15
Lebbis - De Ziel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Alex Agnew
festivel, Temse
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
René van Meurs - 2636
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Rayen Panday - Focus
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Merijn Scholten - Solo
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Grof geschud - Broeden
Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Laureij - Live
Diligentia, Den Haag
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Cabarestafette 21-22
Flint, Amersfoort
20:30
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Pieter Derks - Uit het niets
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 21 april 2022
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
De Maaspoort, Venlo
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Maaspoort, Venlo
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Jandino - Opgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:45
Comedycloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Rayen Panday - Focus
Markant Uden, Uden
20:00
Tineke Schouten - Dubbel
De Meenthe, Steenwijk
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek
20:15
René van Meurs - 2636
Theater Zuidplein, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Cabarestafette 21-22
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Aan de Slinger, Houten
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Maartje & Kine
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lebbis - De Ziel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Dolf Jansen - Het Jansen Vaccin Voorjaar 2022
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Cultura, Ede
20:15
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij - Live
Diligentia, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Theater De Veste, Delft
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
LOS - Lusten en Lasten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Theater Hof 88, Almelo
Pieter Derks - Uit het niets
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Andries Tunru - In Theorie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 22 april 2022
21:30
Daniël Arends - God is mijn rechter
Zaantheater, Zaandam
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Zaantheater, Zaandam
20:15
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater Ludens, Voorburg