Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schaffelaartheater
Barneveld
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Zaantheater
Zaandam
Theater PePijn
Den Haag
Theater 't Pand
Gorinchem
Diligentia
Den Haag
Dorpshuis De Drijscheer
Alteveer
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Anna theater
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater Ludens
Voorburg
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
De Zwaan
Uitgeest
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Werftheater
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
BREStheater
Brielle
Theater Bellevue
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Reggehof
Goor
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kattendans
Bergeijk
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Markant Uden
Uden
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
DeMess
Naarden
Theater PePijn
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
15:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Paard
Den Haag
16:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Mythe
Goes
Theater Bellevue
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Veste
Delft
Theater aan de Schie
Schiedam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
De Domijnen
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Papenstraattheater
Zwolle
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Diligentia
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Boodschap
Rijen
Theaterpand Weesp
Weesp
DeLaMar
Amsterdam
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
vrijdag 26 oktober 2018
Tineke Schouten - Highlights
Schaffelaartheater, Barneveld
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theaterpand Weesp, Weesp
zaterdag 27 oktober 2018
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Zaantheater, Zaandam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater PePijn, Den Haag
Anne-Marie Jung - Ram
Theater 't Pand, Gorinchem
Arie & Silvester - Wie?!
Diligentia, Den Haag
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Dorpshuis De Drijscheer, Alteveer
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater De Veste, Delft
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Anna theater, Helmond
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henry van Loon - Onze Henry
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jimmy Carr
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Johan Goossens - Vlam
Fidei et Arti, Oudenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Ludens, Voorburg
Kiki Schippers - Waar
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lebbis - De Bovengrens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Maartje & Kine - Vibrato
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Zwaan, Uitgeest
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Druten, Druten
Matroesjka - Brainwash
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Werftheater, Utrecht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Laureij
BREStheater, Brielle
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Bellevue, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
De Reggehof, Goor
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Sneek, Sneek
Rayen Panday - Fenomeen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kattendans, Bergeijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. De Kei, Reusel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Highlights
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ton Kas - Kakmaker
Markant Uden, Uden
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkgebouw, Rijssen
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
DeMess, Naarden
zondag 28 oktober 2018
Anne-Marie Jung - Ram
Theater PePijn, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jimmy Carr
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
15:00
Purper - Purper's Passie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
PUURGELUL 27 met o.a. Sjaak Bral, Martijn Koning, Jeroen Leenders en B
Paard, Den Haag
16:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 30 oktober 2018
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Mythe, Goes
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agnietenhof, Tiel
Ton Kas - Kakmaker
Parktheater, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
woensdag 31 oktober 2018
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater aan de Schie, Schiedam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Domijnen, Sittard
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Posttheater, Arnhem
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jan Beuving - Rotatie
Papenstraattheater, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Hof 88, Almelo
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Diligentia, Den Haag
20:30
Martijn Kardol Bang
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Boodschap, Rijen
Patrick Laureij
Theaterpand Weesp, Weesp
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Evertshuis, Bodegraven
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bellevue, Amsterdam
Purper - Purper's Passie
Theater aan de Schie, Schiedam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Zaantheater, Zaandam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Bouwkunde, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg De Kring, Roosendaal